Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex termékek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex termékek mennyire megbízhatók?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
ha használsz mellé gumit, akkorjó:D
2009. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kockazatos. onmagaban semmikepp nem ajanlom, max megszakitassal, de meg ugysem tuti. ovszer mellett viszont tenyleg hatasos, de az meg szerintem folosleges penz es idotoltes.
2009. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én nem bíznám rá magam semmiképpen sem. 20L
2009. szept. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólokhoz. :)
2009. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem megbízható. Ha a keresőbe itt beírod, akkor is látod, hogy többen írják itt róla a gyakorikerdesek.hu-n , hogy nem jó. Meg ismim pl. teherbe is esett tőle.
2009. szept. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. teherbe estem mellette... Többet nem is használtam.. :s
2009. szept. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. szept. 11. 10:44
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
El kell olvasni a tájékoztatót. Abbahagytam a fogamzásgátlót, és szerettem volna babát. 5 évig szedtem gyógyszert és első próbálkozásunk sikeres lett, ugyhogy termékenységből jeles vagyok. Szülés után 2 évig használtam a pharmatex hüvelykrémet, és egyszer sem volt gond, mégcsak nem is késett. Nem szabad szappant használni, utána hüvelyt öblíteni,... Tehát, olvassatok, és utána használjátok. Ha így is gáz van, akkor nemtom...
2010. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok, aki teherbe esett. Na én aztán mindenre figyeltem, és pontosan betartottam mindent, pont azért, hogy ne lehessen baj... De ezek szerint én még nálad is termékenyebb lehetek, kedves utolsó :)
2010. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát nehéz ezt megmondani, hogy ki a termékenyebb. :D

Végül is mi a megszakításos védekezés mellett döntöttünk, nem próbáltam ki a Pharmatex cuccot. De lehet, hogy majd egyszer arra is sor kerül. Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 4. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!