Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik óvszer az, amelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik óvszer az, amelyik könnyen kiszakad?

Figyelt kérdés
Párommal 8 éve vagyok együtt, eddig csak gumival védekeztünk, még egyszer sem szakadt ki. Itt látom, hogy elég sok embernek kiszakadozik. Csak tudni szeretném melyik márkát kell kerulnöm, mert nem csak egy fajtát használunk.

2013. febr. 16. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiába márkás egy óvszer,ha bénán húzzák fel akkor is kiszakadhat.Az itteni általános iskolás gyerekek meg nem ismerik a fizika törvényeit
2013. febr. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak óvszerrel védekeztem(9 éve).Sem a no name márka,sem a rako,sem a lifestyles,sem a durex nem szakadt ki soha.
2013. febr. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Ezek szerint csak balf*sz a fiatalság. De akkor miért nem figyelnek a felvilágosító órán?
2013. febr. 16. 02:03
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

ma 02:03

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


Óóóóh,hogy miért nem gumiban végezted te is!

2013. febr. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert inkább röhögnek a felvilágosító órán...
2013. febr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Te neked meg mi a f*sz bajod van?Nincs jobb dolgod a jelentgetésnél?Biztos szar életed lehet

2013. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 14:06


Ha nem tudod az előzményeket,ne szólj be!!!!

Nem a kérdezőt jelentettem,hanem egy idióta állatot,aki rám szállt,és mindenhova azt írta,hogy engem hogyan dugott meg.Csak mivel a modik már törölték,így nem látod...Kérdezz inkább,mielőtt hülyeségeket írnál!Okoska! -.-

2013. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!