Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyerekorvos miért nem írhatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekorvos miért nem írhatja fel a hüvelygyűrűt?

Figyelt kérdés

Kértem ilyen igazolást a nőgyógyásztól, erre a háziorvosom benyögi, hogy ő nem írhatja fel, csak a fogamzásgátló tablettákat, esemény utánit, de hüvelygyűrűt nem.


Most ez mi?! Azt mondta, hogy csak ezt nem írhatják fel. Tuti nem hazudik, mert anyám egyik jó ismerőse..


2013. febr. 14. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert a többi gyógyszer, a hüvelygyűrű nem! A háziorvos felírhatja a gyógyszereket, de mivel ez nem gyógyszer, ezért nem írja fej. Miért nem a nőgyógyászod írja fel?! Ha már egyszer ott voltál, meg is kérhetted volna.
2013. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És?

Akkor mi van, ha ez éppenséggel egy hüvelygyűrű? Ugyanúgy hormontartalmú fogamzásgátlási módszer!


Az más lenne, ha pesszáriumot nem írna fel, na de könyörgöm, ugyanaz szinte mint a tabletta ...

2013. febr. 14. 17:08
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért nem ő írja fel, mert heti 2x rendel délelőtt, amikor én suliba vagyok..

De nem ez volt a kérdésem.


Ha a tablettát felírhatja, ezt is felírhatná. Mert az égvilágon semmi különbség nincs, ugyanúgy hormon, ugyanúgy káros, csak az egyiket lenyelem, a másikat meg magamba teszem 3 hétre...


De akkor injekciót miért írhat fel, hát az sem gyógyszer...

2013. febr. 14. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Most tök mindegy, ha ezt mondta, biztos így van, nem teheti.

Szabályok mindenhol vannak.

Majd elmész ismét a nőgyógyászodhoz, azt kész.

2013. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyád 3 napot igazolhat a hiányzásból.
2013. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó, de érdekel, hogy miért nem. Ez meg hülyeség, hogy azért nem, mert más, mint a tabletta..
2013. febr. 14. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként meg szerintem azért nem, mert nem hatásköre elmagyarázni, és megmutatni a használatát.

Első alkalommal a doki helyezi fel, ill. gyakoroltatja veled, hogy kell helyesen feltenni.

2013. febr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És miért jársz még mindig gyerekorvoshoz? Iratkozz át felnőtt dokihoz már, ha ennyi idős vagy, h szexelsz.
2013. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érte, hogy miért nem írattad fel a nődokival, ha már ott voltál..
2013. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mutasd már meg, hogy hol írtam, hogy nem írattam fel! Nyilván ha ott voltam felírattam, de nem fogok 3 havonta hiányozni
2013. febr. 14. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!