Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az gáz, ha én csak óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha én csak óvszer nélkül élvezem a szexet?

Figyelt kérdés
a barátnőm nem hajlandó fogamzásgátló tablettát szedni, mert nem szereti a mellékhatások miatt, én viszont képtelen vagyok élvezni a szexet óvszerrel (lecsúszik, oda kell rá figyelni, stb.) mit csináljak? :( eddig a megszakításos módszerrel szeretkeztünk,de az nem túl biztonságos hosszútávon
2013. febr. 8. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán! Nem vagyunk egyformák, van akinek óvszerrel is szuper, van akinek nem! Nem tudom hány éves vagy és milyen a kapcsolatod a pároddal, de ha nem szeretnétek babát ne rizikózzatok! Inkább a fogamzásgátló mint egy abortusz! Gondolj bele!!!!!
2013. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Én sem bírom a gumit, ezért csak a végén teszem föl...
2013. febr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Ezen a két fogamzásgátló módszeren kívül nem is hallottatok másról? Ostoba barmok. A megszakításos körülbelül annyit ér mint feldobni egy érmét, függetlenül attól, hogy kihúzod-e előtte!

Meg kéne beszélni ezt a barátnőddel és elballagni a nőgyógyászhoz. Tegyen fel pesszáriumot, spirált stb, ha nem bírja a gyógyszert!

28F

2013. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
29 vagyok és ő az első barátnőm
2013. febr. 8. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:

a szüleim is a megszakítást próbálták,itt vagyok meglepi gyerekként

amúgy a tablettának tényleg van mellékhatása,ha fontosabb neked hogy gumi nélkül legyetek majd neveled a gyereket

amúgy van egy csomó más fogamzásgátló módszer,ha ennyire nem vagy tájékozott inkább hagyd a szexet

2013. febr. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lecsúszik, oda kell rá figyelni? Nem hiszem, hogy egy aktus során 86x lecsúszna, vagy akkora figyelmet kéne rá fordítani. Az érthetőbb lett volna, ha azért panaszkodsz, mert gumiban nem érzel szinte semmit - egy körülmetélt barátom szokott erre panaszkodni -, de ez, hogy figyelni kell rá...
2013. febr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gáz!

Ilyen okokból, mint "lecsúszik, oda kell figyelni rá" ráerőltetni valakire a tablettát, amit okkal ódzkodik, GÁZ!


Ha nem élvezed, ne szexelj!

2013. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A megszakításos módszer sokkal biztonságosabb, mint ahogy azt az emberek hiszik. A lényege ugye az, hogy kihúzod mielőtt elélveznél.

A férfi hímtag alapvetően háromféle folyadékot termel. Az első az előváladék, ami természetes síkosító, a második az életben tartó folyadék a spermák számára, mely a spermával együtt élvezéskor távozik. A probléma az, hogy 1-2 százaléka a spermának visszamarad a húgycsőben, és így az előváladékkal együtt még képes megtermékenyítésre. Ez eltakarítható szex előtti vizeléssel, és szappanos mosdással, ezután már csak meg kell tanulnod kontrollálni magad. Ez az amúgy, amibe a legtöbben belebuknak.

2013. dec. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!