Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabletta utan egyből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta utan egyből lehet szexelni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a 72 órás tabletta nem megelőzésre való?

Úgy működik, hogy ha véletlenül besikerült egy védekezés nélküli szex, akkor utána bevéve mesterségesen megindítja a menstruációt, ezáltal a megtermékenyült petesejt nem tud megtapadni a méhfalon, és nincs terhesség. :S


Komolyan ha ennyit sem tudsz, ne szexelj!

2013. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom elszakadt a gumi tegnap ma bevett 1 tablettát es az érdekel hogy szexelhetunk e mondjuk ma este ? Es nem jött meg meg neki a tablettatol es azt írja nem is feltétlen fog lehet a normál menszeszevel jön meg neki
2013. febr. 7. 17:45
 3/6 anonim ***** válasza:
a hülyetájékoztatóra mi van írva (akarom mondani "beteg"tájékoztató)... Egyéb felesleges kérdés? ;)
2013. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha VÉDEKEZTEK (gumival), akkor semmi akadálya.

Nem abortusztablettáról van szó, hogy ne lehetne.

2013. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vicuska87 ***** válasza:

A nőgyógyász aki felirta ezt a tablettát nem világosított fel erről??????


Hát ha van kedvetek, akkor szexeljetek, de védekezzetek, ettől értelmesebb módon! Bár nekem nem lenne kedvem, egy 72 órás tabletta után, lelkileg főleg nem!

2013. febr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 walk w1th mee ***** válasza:
Hálaég....egy ilyen jellegű kérdést kerestem egesz nap:Dde akkor megnyugodtam énis:D
2014. márc. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!