Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges h a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges h a fogamzásgátlòtòl egyfolytában fáj a mellem, nem csak menstruáciò környékén hanem mindig?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A jövőben még egy csomó bajod lesz tőle ugyanis az a sok hormon nem tesz jó.Szóval lesznek majd még meglepetések.
2013. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba. Ez valami mellékhatás. Valószínűleg a többi is ki fog jönni.
2013. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehetséges,és nem normális,fordulj mielőbb a dokidhoz ezzel a problémával
2013. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Példàul milyen mellékhatàsokra gondoltok?Mert olyan vanbak még, mintha terhes lennék.De ezt nem gondolnàm,mert szedtem rendesen.
2013. febr. 3. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Absolute lehetséges Kedvesem. A volt barátnőmnek például mindig feszesebb volt tőle a cicije. Lehet ilyen hatása is.


F25

2013. febr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze,en az elso level vegenel tartok es az alabbi kellemetlensegek folyamatosan fennallnak: alhasi szurkalas,pecsetelo verzes,feszulo,fajo mellek.Ezek lehetseges mellekhatasok,igy reagal a hormonalis valtozasra a szervezeted.Ha hozzaszokik valoszinuleg ezek csokkenni fognak,en mar egeszen megszoktam.Ne aggodj,ez termeszetes,de egyebkent a betegtajekoztatoban is fel van tuntetve:)
2013. febr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én màr 4 hònapja szedem.Ìgy is lehetséges?
2013. febr. 3. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugy is normalis.Egyik ismerosom fel evig szedte a gyogyszert eddig semmi baja nem volt,viszont most folyamatosan verzik.Nogyogyasz azt mondta neki hogy varjon meg egy kicsit,lehet hogy hormonzavar,es ha nem csillapodik akkor fogamzasgatlot kell valtania.Valoszinuleg itt is ez a helyzet szoval azt javaslom varj egy kicsit,es ha nem szunik meg menj el nogyogyaszhoz.:)
2013. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!