Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi bajom lehet? Merevedési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom lehet? Merevedési gondjaim vagy nem tudom?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Olyan problémám lenne hogy mikor elérkeznénk a szexhez lelankad és nem nagyon akar felállni, vagy ha fel is áll akkor az óvszer felvétele után ismét lelankad és fel se akar állni. Az előjáték közben szinte mindig áll, nem tudom mi bajom lehet. Tudnátok segíteni, esetleg volt valakinek ugyan ilyen problémája? Előre is köszönöm.
2009. aug. 31. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel előjátéknál ahogy írod áll, szóval merevedési gondod szervileg nem lehet. Nos mint mindig a jól bevált stressz okozza sztem a problémád, engedd el magad, no para.

Az óvszert szokni kell.

2009. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen anno. Gyakorlás, idő és belejössz. Tudat alatt stresszelsz ez a gond meg idegen a gumi.


21/F

2009. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23:51 - egyre gondoltunk :)
2009. aug. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz! Nincs semmi baj, csak teljesítési kényszer van rajtad...

Ahogy anno rajtam is. De barátnőm jól KEZELTE le a problémát :)

A legnagyobb segítség a partnered. Neki kell segítenie ellazulni, a belankadás után is! Kézbeveszi a dolgokat, és megnyugtat a szavaival.

2009. szept. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget, még annyit hogy ez ellen a stressz vagy szorongás ellen mit lehet tenni?
2009. szept. 1. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!