Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég lefeküdtünk barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég lefeküdtünk barátnőmmel, és ő ragaszkodott ahhoz, hogy megszakításos módszert alkalmazzunk. Mennyi az esélye, hogy terhes lett a barátnőm?

Figyelt kérdés
Én mondtam, hogy inkább gumival csinálnám. Csókolóztunk, és én voltam felül, elég forró volt a hangulat. Persze meztelenek voltunk már, amikor barátnóm becsúsztatta magába a nemi szervemet. Kb. 10 húzás után bevillant, hogy gumi kéne. Kivettem, és feltettem egy spermicides gumit. Nos a kérdésem, hogy teherbe eshetett-e? Kb a menstruációs ciklus közepén volt az eset.
2008. jún. 2. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a ciklusa közepén, akkor megvan rá az esélye, hogy terhes lett. Mivel forró volt a hangulat, gondolom nagyon élvezted a dolgot, úgyhogy nagy a valószínűsége, hogy volt előváladékod is, amivel van spermium. A ciklusa közepén pedig a legvalószínűbb a teherbeesés, és ekkor nagyobb a valószínűsége annak is, hogy az előváladékból marad terhes. Legközelebb ne hallgass a barátnődre, már az aktus elején húzz gumit.
2008. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe eshetett. Nem nagy az esélye, de teherbe eshetett. Nem tudom, mi éri-e meg jobban Nektek, a 72 órás tabletta, ami olyan, mint egy lórúgás, vagy a 2 hét rettegés, és esetleges abortusz. Én a 72 órás tablettát javasolnám, aztán a fogamzásgátlót.
2008. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A spermicides gumi ilyenkor már nem jelent semmit?
2008. jún. 2. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akkor már nem sokat. Ha az elejétől használod a gumit és pl közben kiszakad, akkor vég valamicskét.
2008. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyankor már nem jelent semmit, mert a gyors spermiumok addig bejuthattak a barátnőd petesejtjébe. Ha még 4 négy napja, hogy együtt voltatok, akkor mond meg a barátnődnek, hogy vegyen egy 72 órás tabit (szakorvos írhatja fel) és akkor nem kell hetekig idegeskednie. Vagy ha makacs és nem akarja, akkor idegeskedjen annyit, amennyit csak bír. Ha viszont már eltelt a négy nap, akkor sejnos meg kell várni a mensi napját. Ha késik, az rossz előjel, de lehet az idegeskedéstől is. Akkor vegyen egy tesztet, abból meglátjátok, hogy mi lesz.
2008. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
én nem hiszem el, h vannak ilyen felelőtlen nők, akik komoly kapcsolatban vagy megússzuk-vagy nem módon oldják meg a védekezést!
2008. jún. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, terhes lehet, hiszen pláne a ciklus közepén van meg erre az esély. Viszont én gyanítom, hogy ő terhes AKAR lenni. Felelősségteljes nő a ciklusa közepén csak akkor nem védekezik, ha gyereket akar... Érdekes, hogy ő próbált téged lebeszélni a gumiról. :P
2008. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!