Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyászati magánrendelésen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászati magánrendelésen, ha tablettát ír a doki, mindig odaadja a receptet, amit csak a vizsgálatok után lehet kiváltani?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, de eléggé érthetetlen a kérdés. Az első alkalomra gondolsz? Nekem mennem kellett vérvételre, mert volt, hogy kimaradt a menszeszem. Nem tudom, hogy ha nincs problémája az embernek, akkor is kellenek-e ilyen vizsgálatok. Addig persze nem ír fel semmit, amíg meg nincs a vérvétel eredménye. Ha nem kell vérvétel, akkor felír valamit és mehetsz kiváltani. De ha még nem voltál rákszűrésen, azt szerintem megcsinálja és csak annak az eredménye után ír fel gyógyszert. Az olyan 2-3 hét.
2009. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem rákszűrésem még nem volt,de szedek tablettát, mivel azt mondta a doki, hogy majd csak nemi élet elkezdése után 1 évvel kell rákszűrés
2009. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Érdekes, amit az utánam következő írt. Találtam olyan netes oldalt, ahol azt írják, hogy a nemi élet megkezdésekor kell a rákszűrést megcsinálni. A gyógyszer tájékoztatójában is az van, hogy nem lehet szedni, ha valaki daganatos. Ezt meg csak onnan lehet tudni, ha volt rákszűrés. Nem? Nem tudom, de tőlem nem kérdezte a doki, hogy mióta élek nemi életet. Megcsinálta a szűrést rögtön, mikor mentem.
2009. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah a második válaszoló rosszul tudja... mihelyst elkezdesz szexuális életet élni irány a nőgyógyász! majd őt tudja hogy mit kell tennie. megvizsgál odaadja a receptet és mehetsz kiváltani. ennyi. a laborral ráérsz visszamenni néhány hét múlva. nem ez a hivatalos protokoll de sajnos így csinálják az orvosok.
2009. aug. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem hiszem , hogy nem tudom, hiszen érdekes módon így történt, és ez a doki teljesen jó, lehet, hogy máshol másképp csinálják...

második

2009. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!