Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kesik a menszeszem. 28-an meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kesik a menszeszem. 28-an meg kellett volna jojjon es ma mar 30. es semmi sehol. Vajon mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
18 vagyok.az a helyzet h 28.-a elott ket nap is lefekudtem a baratomal.nem vedekeztunk de en biztos vagyok benne h nem maradhattam terhesen.mert azelott joval kivette.es oralisan elegitettem ki.akkor vajon csak megzavart a dolog?:(.de ma veszek egy tesztet nyugodjak meg, mert nem tudom mire gondoljak.nekem nem szokott kesni
2009. aug. 30. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem 8 éves se vagy. a hejesirássodbol, és a szexuális tájékozottságodból csak erre tudok következtetni.
2009. aug. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
O koszonom rendes vagy.Minden esetre.Koszonom a bokot.
2009. aug. 30. 10:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Siettem hogy kerjek egy velemenyt de kosz ez nagy segicseg volt.Mar nem kel megoldottam egyedul ien valaszokra semi szuksegem!
2009. aug. 30. 10:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Megjott vegulis.Az volt a baj hogy nagyon megkavart az azelotti egyuttlet.Es meg melleje idegeskedtem is csomot mert hetfonvizsgazok.Ugyogy megnyugodtam.
2009. aug. 30. 10:51
 5/7 A kérdező kommentje:
ja es neked is negyon o a hejesirasod gratula nem ket s-el kel irni de mind egy:)) bagoj mondja verebnek nagyfeju
2009. aug. 30. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:

segicseg?:D Amúgy hiába vette ki jóval azelőtt, előváladék. ezt mikor fogjátok már megérteni???? Akinek ennyi esze van ne szexeljen!

És igen, lehetsz terhes!

2009. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aki ilyet ír, mint az előttem szóló remélem terhes lesz
2009. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!