Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha nem rég kezdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha nem rég kezdtem szedni a fogamzásgátlót és szex közben azóta úgy elkezdek vérezni, hogy spriccel meg folyik végig rajtam?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztató pecsételő meg áttöréses vérzést ír. Milyen az az áttöréses? 1 hete szedem.
2013. jan. 16. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szex közben?? Mármint a menstruációd alatt?? Akkor persze ha vérzel, de ha egyébként nem kellene vérezned éppen, és csak spontán szex közben előjön, akkor te nem avgy normális!! Miért nem mentél még orvoshoz vele??
2013. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ez nem normális, nagyon nem. menj dokihoz ha nem nőgyógyász írta fel akkor lehet alergiás vagy vagy hasonló ezért kell a nőgyógyásszal feíratni ha meg ő írta fel akkor is menj el mond meg neki mi baj és cserélj gyógyszert
2013. jan. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem egy szokványos dolog, az biztos. sürgősen keresd fel az orvost
2013. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mensim napján kezdtem el szedni, az már 10 napja volt, szóval annak el kellett már múlni. Eddig kétszer is nagyon véreztem közben, ezért próbálom kideríteni, hogy a gyógyszer miatt van-e vagy mi az az áttöréaes vérzés.. Elvileg a vérzés normális, legalábbis a pecsételő biztos. :S nagyon nyugtalanít..:/ valaki, tapasztalatok?:/
2013. jan. 16. 23:07
 5/14 anonim ***** válasza:
De el kellett már múlni avgy elmúlt? Van akinek a tabi mellett 15 napig tart a vérzése, van akinek 3 napig. Ha véreztél 5 napig, aztán elmúlt, végül tegnap meg ma ez történt, akkor ez nem normális dolog!
2013. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából mióta szedem, azóta folyamatosan, csak napközbe pár csepp, szex közbe meg elég sok .
2013. jan. 16. 23:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez így annyira nem vészes, viszont én azért rákérdeznék az orvosnál.
2013. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az áttöréses vérzés nem ilyen, az is csak enyhe.

Én még azt is el tudom képzelni, hogy nem a fogamzásgátlótól van, hanem valami méhszájseb, vagy hasonló.... Menj dokihoz!

2013. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

menj dokihoz...

a pecsételő vérzés olyan, hogy a hónap közepén pár csepp van ami éppenhogy megfogja a bugyit, szóval nem valami ömlős, nagymennyiségű dolog.

az áttöréses is ugyanez.

szex közben sem szabadna vérezned. lehet hogy méhszájseb, nekem volt, de mondjuk nekem az is épphogy két cseppnyi vér volt szex után

2013. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem fogamzásgátló első hónapjában volt pecsételő vérzésem, ami azt jelentette, hogy a ciklus alatt 2-3x pár napig volt pár csepp vér, annyi, amennyi a bugyin foltot hagy. A szex viszont nem befolyásolta ezt a vérzést (bár el tudom képzelni, hogy az aktív méhösszehúzódások felerősítik).

Ennek ellenére, ha erős vérzést tapasztalsz, akkor irány a doki... nem tudom, nekem még mensikor sem fordul elő, hogy spriccel....

2013. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!