Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Amkikor gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amkikor gumi nélkül élveznek belétek, akkor utána mit csináltok?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, de nem annyira szeretem, amikor belémélveznek, mert utána folyik mindenfele.. :S Ti hogyan csináljátok?

2013. jan. 16. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
fürdéssel
2013. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hopp. ilyen még nem történt.
2013. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noydra ***** válasza:
100%
Rakj magad alá zsepit és nyomd ki... Én kifejezetten szeretem ezt nézni, felizgat még egy menethez :D
2013. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
papírzsepivel ki kell törölni. Én a páromba nem élvezek sosem (pedig fog-gátló tabit szed), mert nem szereti ha telenyomatom anyaggal :) Én a végén zsepibe tolom :)
2013. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ismerős probléma. Az óvszer egyik előnye, hogy összegyűjti az anyagot. Így most nem tudok gondtalanul hozzábújni a barátomhoz utána, mert menni kell mosakodni, bár az óvszernél meg szintén megvolt az esemény utáni macera. De ennyi bevállalható a cél érdekében.:)
2013. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, de az eddigi tapasztalatim alapján: amíg hanyatt fekszel, addig nem csurog, utána egy zsepi, vagy bugyi, és irány a wc, vagy zuhany :-)
2013. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nálunk van egy erre rendszeresített törölköző. Akkor nem kell elrohanni fürdeni, hanem még össze tudunk bújni.
2013. jan. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiveszi, egyből tarts oda 2 zsepit, majd állj fel és köhögj vagy ugrálj párat, akkor kijön a többi is. Kb fél perces művelet.
2013. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
miután elélvezett, zsepi:)) mindig megy a procedúra, tornáuznk ezerrel h kerítsünk egy zsepit mert persze h a legmesszebb raktuk le:D:D aztán összebújás után irány a wc, zuhany.
2013. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó. :)) nálunk is tornázás van a zsepiért utána. :) Ilyenkor zsepi, aztán mosakodás ha van rá lehetőség. Ha nincs akkor sok-sok zsepi, miközben kicsit rá is kell nyomni hogy kijöjjön a cucc, bár nekem mindig marad. Kifejezetten kellemetlen ha az ember nem tud mosakodni, és az akció után megy valahova. Főleg ilyen hidegben. :)
2013. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!