Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hashajtozom mellete fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hashajtozom mellete fog. Gátló. A foggátlót este 5-kor a hashajtot 8-9kor veszem be mejnek éjfél körül van hatása. Hat a fog. Gátló? Kösz

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

hat mert a hasmenésig eltelik a 3-4 óra...


de milyen hashajtót szedsz hogy hatása van 3-4 órán belül???

vagy hogy??

mert nekem kb 9-10 óra :S

2009. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Babám, a fogamzásgátlót a wc-n ereszted le így... ne csodálkozz ha terhes leszel, kihajtod magadból a hatóanyagokat, az teljesen mindegy hogy mikor veszed be a hajhajtót! Ne játssz ezzel mert csúnyán megjárhatod.
2009. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem guttalax, mert nekem is szinte rögtön volt hatása
2009. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én eddig egyszer nem lettem terhes, pedig mielőtt pasimhoz megyek, veszek be hashajtót, guttalaxot, de nekm az 9 óra mulva hat akkor is:S..



vagy ti hány cseppet???


aztán eveszi a bogyót, felszivodik 3-4 óra múlva,a utána mindegy hogy mit csinál.


Rá van írva a tájékoztatóra, hogy ha 3-4 órán belül SÚLYOS HASMESNÉSE van, akkor nem valószínű hoyg hat, de felszívódik.


A hashajtó pedig már nem az erekből, szövetekből hajtja kia dolgokat....



naponta persze nem jo dolog, de pl ha vkinek másképp nem megy nem tud mit tenni. Max havi 2-4 alkalom nem vészes.

2009. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd akkor szívsz, ha pang a gyomrod, beled és nem szívodik fel rendesen a fog.gátlód. Éppen ezért a tájékoztatóval ellentétben 10 órás intervallumot érdemes betartani. Nekem nagyon rossz az emésztésem, úgyhogy én mindig inkább a 10 órát veszem figyelembe, nem a 3-4-et.
2009. aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!