Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ekcéma mellett fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekcéma mellett fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogamzásgátlót szedni, de időnként elég durva, karokat lábakat elborító ekcéma jön elő rajtam. Ez olyankor szokott előfordulni, ha nagyobb mennyiségű alkoholt vagy csokoládét, kávét vagy hasonlót fogyasztok hosszabb időn keresztül rendszeresen. Van itt olyan valaki, akinél fogamzásgátló tabletta hasonló tüneteket okozott? Milyen márka volt?
2013. jan. 15. 19:11
 1/2 anonim válasza:
Ha elmész nőgyógyászhoz, és elmondod neki ugyanezt, biztos megvizsgál, és megtalálja neked a megfelelőt :) Én speciel szintén hajlamos vagyok az ekcémára, de nekem csak pár ujjamon szokott lenni. Mirabellát szedek, eddig nincs panaszom vele :)
2013. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm.

csak hallottam már olyat, hogy másnak a pikkelysömöre jött elő fogamzásgátló hatására és szerettem volna utánakérdezni, más is tapasztalt-e hasonlót.

2013. jan. 20. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!