Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet egyszerre 2 gumit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre 2 gumit használni?

Figyelt kérdés
szeretnék lefeklüdni a barátommal de nagyon félek h terhes leszek.tablettát nem szedek ezért marad a gumi.de a gumiban nem bizok meg igazán ezért az lenne a kérséem h 2gumit egyszerre lehetne rá felhuzni?az biztosan biztonságossabb.ezt lehetséges?
2008. jún. 1. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.Nekünk sosem sikerült am mi scak poénból csináltuk XD Felesleges kettő...ninscen 200%os védelem :D csalk 10000%-os az önmegtartóztatás :) Amúgy meg sztem könynebben lecsúszhat
2008. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy nem érdemes két gumit egyszerre felhúzni, mert a surlódás miatt könnyen kiszakadhat!

Ha óvatosak vagytok és odafigyeltek, akkor egy gumival is smián fog menni menden és nem lesz baj:)

Vegyetek spermicides óvszert(pl. Life Styles Ultra Safe), az még biztonságosabb!

2008. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges! És ne félj ennyire, mert elrontja az együttlétet, ha görcsölsz!!
2008. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz, ráadásul a 2 gumi valószínüleg olyan vastag lesz hogy a srác marha keveset fog érezni belőled.
2008. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Felesleges és jobban szakad.
2008. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
ezeket a hulye kerdeseket... nyilvan, hoygha veszel egy csomag gumit akkor annyit kell felhuzni belole, amennyi a dobozban van. a 12es csomagban levo gumival ugyanigy kell eljarni... mer annak vekonyabb a fala es csak akkor nyujt biztosnsagot ha mindegyiket felhuzzatok.
2008. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Két gumival sztem egyikőtök se érezne semmit,vagy legalábbis nem sokat,gumi nélkül sokkal jobb.Nem kell félni h terhes leszel ha ügyes a pali akkor ugyis tud vigyázni ha meg nem az akkor meg inkább csak egy gumival:) értelmetlen lenne két gumival mert a jó kis érzések nem lennének meg
2008. jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

2 gumi? atya ég... szegény srác...

Ha ennyire parázol, akkor inkább nézz magadba. Vagy menj el nőgyógyászhoz tabiért.

2008. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is azt olvastam/hallottam, hogy a kettő könnyebben kiszakad...

Egy elég, ha rendesen használjátok (ne legyen a végében levegő, óvatosan húzzátok fel, ne karcolódjon stb)

2008. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
háááááát... ezen már mi is gondolkoztunk, de arra jutottunk, hogy mivan ha a felső lecsúszik az alsóról és benned marad? amúgysem érdemes kettőt, mert ki is szakadhat és amit említettem az elöbb. Felesleges. Mi is egyel csináljuk, de az spermicides. :)
2008. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!