Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idős kortól, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idős kortól, vagy mitől függ, hogy ki használhat nuvaringot?

Figyelt kérdés
Még nem szedtem tablettát,és most ez akartam elkezdeni, de a nőgyógyász azt mondta, hogy 21 évesen ez még túl korai. Nektek mi a tapasztalatotok erről, vagy mit tudtok?
2009. aug. 28. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A nődokid le kéne cserélni. 20-onévesen már simán szabad használni. Persze ettől függetlenül is kicsinálhatnak a mellékhatások.
2009. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, korábban is lehet használni. Alacsonyabb a hormontartalma mint a tabinak. És nem egy ismim van , aki 16-17 éves és felír nekik a nődoki fog.gátlót.
2009. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez nem cigi vagy pia hogy korhatáros... ez védekezési eszköz, mindenkinek alanyi joga van hozzá. keress másik nőgyógyászt de előtte világosítsd fel hogy te receptért jöttél nem pedig tanácsért.
2009. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!