Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A terhességnek milyen jelei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességnek milyen jelei vannak?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt a menszesz késését is.

Az van, hogy ma történt egy aktusom és előváladék az jutott be de más nem.Két hét múlva lenne esedékes a menszeszem, de ha terhes vagyok annak előtte észlelhetem valami jelét?



2013. jan. 11. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Áramütés.
2013. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, így nem. Ha tutira akarsz menni akkor 72 órás tabi, és legközelebb gondolkozol mielőtt hülyeséget csinálsz...
2013. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ASOT ***** válasza:
Teszt.
2013. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok tablettát szerezni.
2013. jan. 11. 22:03
 5/10 okoska31 ***** válasza:
a terhesség első tünetei 2-3 hét után jelentkeznek.
2013. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Védekeztetek? Hány évesek vagytok?
2013. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk, de nem élvezett belém, ezért csak előváladék jutott belém.És nem véreztem szóval szerintem a szűzhártyám se szakadt át, mert annyira be se rakta.17 vagyok.
2013. jan. 11. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:

1.: puffasztott rizses polcokat nézel a CBAban

2.: az ikeában a gyerekágyakat bámulod

3.: az obiban egy bimboddzó lila virágo akad meg a szemed

4.: a Tesconál megjegyzed hogy melyik polcon van répaturmix

5.: azon kapod magad hogy a minőségi kajákat veszed meg

6.: az 1 3 5 nevű bolt ruhái kicsik rád

7.: émelyegsz egy kicsit de aztán a pasiid átölel és megnyugodsz

8.: továbbra sem jön meg a mensid

9.: nő a hasad

10.: mi lesz a gyerek neve? :) <3 baby on board

2013. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 6. hét előtt nincs tünete általában. Én még akkor sem émelyegtem, meg stb., mikor kimaradt a menzeszem. Onnan tudtam, hogy várandós vagyok, hogy pozi lett a teszt.

Miért nem tudsz tablettát szerezni? Kiskorúaknak is kiadják. Pénzt meg kérj a szüleidtől, vagy valahonnan, ahonnan tudsz. Az lenne a legjobb, ha elmondanád anyudnak/apudnak az igazat és akkor tuti adnak. Inkább ez, mint egy abortusz.

Ha semmiképp nem tudsz tablettához jutni, akkor megvárod a menzeszed idejét, és ha nem jön meg, akkor veszel tesztet.

2013. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyénfüggő, kinél milyen tünet jelentkezik, épp ezért ezt nem lehet konkrétan megmondani, mert nagyon szubjektív. Általánosságban annyi mondható el, hogy a mellek már az elmaradó menstruációkor feszülnek és különösen érzékenyek. Egyébként pont anyámmal beszélgettünk róla, hogy ha teherbe esel, azt valahogy ösztönösen megérzed. Ez egyrészt valami belső érzés, másrészt meg fizikailag is furcsán érzed magad. Szó szerint másállapotban. Nekem egyébként ezek a tünetek voltak, már az elmaradó mens. előtt is: gyakori pisilési inger, állandó alhatnék, puffadás és valami megmagyarázhatatlan, indokolatlan kimerültség, gyengeség. Emlékszem, ha 200 métert kellett sétálnom, majd összeestem a fáradtságtól. Émelygésem amúgy nekem egyáltalán nem volt.
2013. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!