Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal szeretkeztünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szeretkeztünk, kiszakadt a gumi! Most mit tegyünk? Egyébként pénteken múlt el a menzeszem és ez szombaton történt. Anyósom azt mondja hogy akkor nem lehetek terhes, mert még nincs peteérés.

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

bármikor lehetsz terhes, peteérés bármikor bekövetkezhet. ha nem hiszed, gondolkozz el rajta, hogy hogy születnek a kétpetéjű ikrek. két érett petéből, ami biológiailag elméletben nem lehetne, mégis előfordul, nem is ritkán.


már lekéstél úgy látom a 72 órás tablettáról. nincs mit tenni, vársz a következő vérzésig. ha nem jön meg, csinálsz tesztet.

2009. aug. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát elég kicsi az esélye, mert csak a ciklusod 4-5. napján lehetett a baleset, a peteérés meg 11-16.nap között van! Szerintem a nőgyógyász sem fogja javasolni, ha elmondod neki, hogy a mensid után 1 nappal volt a baleset! Csak tönkretenné a hormonjaidat.
2009. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
a ciklusa nem mindenkinek egyforma. nem mindig középidőben történik a peteérés,de ez függ a korodtól is. hány éves vagy?
2009. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló vagyok. még annyit kérdeznék,hogy mikor vettétek észre,hogy elszakadt? mielőtt elélvezett? mert akkor kicsi az esély.
2009. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyósod nagy lángész, ha nem hallott még a spontán peteérésről...A 72 órás tabiról már lekéstél, úh csak imádkozni tudsz és 2 hét múlva tesztelni.
2009. aug. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, akkor vettük észre amikor már elélvezett, kivette, és láttuk hogy a gumi ki van szakadva, csináltam tesztet negatív lett, de még csinálni fogok szeptemberbe is.

Félek az abortusztól,de ha pozitív lesz akkor is meg kell tennem, nincs pénz a fenntertására!

Tényleg hogy csinálják az abortuszt???

Kaparással?

NAGYON FÁJDALMAS?

2009. aug. 29. 18:00
 7/8 A kérdező kommentje:

Mennyi pénzbe kerül az elvetetés?

Nincs se jövedelem, se semmi.

Van olyan hogy szociális úton elveszik tőlem és nem kell fizetnem?

/Ezt csak hallottam/

Mikor jelentkeznek a terhességi tünetek???

2009. aug. 29. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
nyugi,nem biztos még,hogy terhes vagy.
2009. aug. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!