Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14-15 centis péniszre milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 centis péniszre milyen óvszer?

Figyelt kérdés
14-15 centi hosszú, átlag vastag. a sima durex-et próbáltam fel, de az nem tűnik a legkényelmesebbnek: először úgy tűnt hogy jó, de szerintem "akció" közben csúszkálna. szeretnék olyat, ami tényleg normálisan ráfeszül a szerszámomra, és ne legyen kényelmetlen. Mit tudnátok ajánlani? nem szeretném az egész boltot felvásárolni, hogy csak felpróbáljak pár óvszert! köszönöm előre is

2012. dec. 30. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értek az óveszerekhez, de azt eltudom mondani, hogy a durexet nagyobb méretű péniszekre találták fel. Próbálkozz másik márkánál. ott biztos lesz jó.
2012. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, de melyik márkát tudnátok ajánlani? :) Masculant pl nem szeretnék venni, sok rá a panasz
2012. dec. 30. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a primeros-t. Arról jó vélemények vannak
2012. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tényleg! köszönöm a választ! Egyszer ilyet kaptam egy buliban, és tökéletesen passzolt rám! :) esetleg még annyit, hogy hol érdemes ezt a márkát keresni? Spar? Tesco? DM? Rossmann? meg kb egy 3as csomag menniybe kerül?
2012. dec. 30. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy hol érdemes keresni, vagy mennyibe kerül, mert még sosem vásároltam óvszert. De sok helyen lehet látni óvszereket. Rossmannban vagy Tescoban biztos van. De szerintem DM-ben is. A Sparban nem vagyok biztos.
2012. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hossz nem számít, mert addig tekered le, ameddig kell. Az átmérő kell kisebb legyen Neked. Rá van írva, hogy mekkora, az alapján tudsz választani. A neten nézd ki a megfelelő tipust!
2012. dec. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként gyógyszertárban árulják az óvszereket.

A közértben csak azért, mert ott mindent árulnak, cipőt, ágyneműt, hát akkor óvszert mért ne, de értelemszerűen kicsi a kínálat.

2013. jan. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Durexból a "normál" méret 56mm. Vannak kisebbek is, pl 52mm. Keress olyat.
2013. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!