Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több mint 1 éve szedek Symicia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 1 éve szedek Symicia fogamzásgátlót. Szed valaki mellette hangulatjavítót?

Figyelt kérdés

Aki szed mellette valamilyen gyógyszert(gondolok itt hangulatjavítóra, valamilyen vitaminokra amik segíthetnek a gondjaimon) az legyen szíves írja meg hogy mit! Köszönöm!


Amióta szedem teljesen "kifordultam" magamból. Sokszor vagyok szomorú, rossz kedvű (ami azelőtt szinte sosem volt rám jellemző), ingerült vagyok, mindenen stresszelek.

Okozhatja a gyógyszer hiszen a betegtájékoztatón is szerepel mellékhatásként a depresszió, hangulatváltozások...


Tudna segíteni valaki?


2012. dec. 28. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek, hogy attól van, barátnőm is ugyanilyen felállásban volt (Symicia + hangulatjavító), de neki a doki kiderítette, hogy magánéleti problémái és a munkahelyi stressz okozza ezt az állapotot. Kicsit megváltozott a helyzet mára, megszűnt az egyik problémaforrás, így a hangulatjavítót el is hagyhatja.


Azt tudom mondani, hogy vásárolj Magne B6 pezsgőtablettát és minden nap igyál meg egyet, ezzel is kicsit oldani tudod a feszültsége. Ha hosszabb távon nem hat semmit, akkor fel kell keresni egy neurológust, majd ők tovább küldenek a pszichiátriára, ahol tartalmas elbeszélgetés volt és írtak egy gyógyszert. Ha szükség van rá, akkor úgyis érzed, ha nem, akkor 1 hónapon belül el kell hagyni a gyógyszert!

2012. dec. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsot! :)
2012. dec. 29. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!