Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A meleg pasiktól is teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg pasiktól is teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Csak mert tegnap rábeszéltem egy meleg barátomat, hogy feküdjünk le és belement, de nem védekeztünk mert nem hittük h elélvez, de nekem nagyon úgy tűnt...
2012. dec. 28. 13:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
de csak szobahőmérsékleten
2012. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy fontos kérdésem van.

Fiú vagy, vagy lány? Ha lány, akkor igen...

2012. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
te olyan hülye vagy mint a segg!
2012. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 9-es!


Ma már több heteró lesz AIDS-es, mint meleg. Mert a melegek egyre inkább vigyáznak, ellenben a heterókkal, akik azt hiszik, hogy semmit se kaphatnak el. Szóval akár heteró férfival is ágyba bújhatott volna és akkor is lehetne AIDS-es.


Egyébként igen, lehetsz terhes. Ezért is hülyeség az, amikor azt állítják, hogy a melegeknek nem lehetnek gyermekeik. Mért ne lehetnének, nincs semmi baj a spermájukkal. Egyébként nem tudom ki lehetett az a meleg ember, aki lefekszik egy lánnyal. Már bocs, de magamból kiindulva sose lennék ilyenre képes. Főleg, hogy rábeszélni senkit sem lehet ilyenre!


23 meleg F.

2012. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy biszex, vagy csak ki akarta próbálni...
2012. dec. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Pedig biztosan tudom, hogy meleg de igen hát mindent bevetettem, mert ő nekem nagyon bejön... és lehet, hogy ő is ki akarta próbálni, nemtudom biztosan... viszont ma vettem antibébit és így elhárult a probláma. Köszönöm mindenkinek!
2012. dec. 29. 11:52
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Antibébit? Ez mit takar nálad? Fogamzásgátló vagy esemény utáni tabletta? Mert a fogamzásgátlóval így utólag semmire sem mész.
2012. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég!! Ez a hetero dolog nagyon zűrös!!!!!
2012. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!