Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem vettem be az utolsó szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vettem be az utolsó szem fog. Gátlót. Most mikor kezdjem a következő havit?

Figyelt kérdés

A helyzet az,h elutaztam karácsonyra a szüleimhez,multhét pénteken. Aznap kellett volna bevennem az utolsó (21.) tabimat,de elfelejtettem magammal vinni. 2 napra rá rendesen meg is jött a megvonásos vérzés. Eddig mindig pénteken vettem be az utolsó szemet és 1 hétre rá szombaton kezdtem az új levelet. Most,h csütörtökön vettem be az utolsót,kezdjem el pénteken? Vagy ugyan úgy szombaton? Szerintetek alkalmazzunk így is valami kiegészítő védekezést?

Előre is köszi a válaszokat!


2012. dec. 26. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szombaton kezdd el szedni, ahogy szoktad, de nézd meg a tájékoztatót is. Általában így működnek a fogamzásgátló tabletták. Kiegészítést alkalmazzatok, de szerintem ez is rajta lesz a tájékoztatón.
2012. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Akkor szombaton veszem be az elsőt,mint eddig is. Bár ilyen esetről sajnos nem ír a tájékoztató. Már többször is átolvastam.Írja,h mi a teendő,ha kihagyok egy szemet: pótoljam amikor eszembe jut,még akkor is,ha az a következő napi tabletta bevételével egybe esik. De ezt a szemet nem tudom mikor pótolhatnám.
2012. dec. 26. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 7 nap szünetet tartasz, akkor nem kell kiegészítő védekezés. Ha 8 nap szünetet hagysz, akkor a szünet alatt és még plusz egy hétig kell.
2012. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!