Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az első szem is felszívódot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első szem is felszívódott, lehet, hogy dupla dózis Yasminellet vettem be? Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
3,5-4órával a tabi bevétele után hánytam, a tájékoztatón az áll, hogy 3-4órán belüli hányáskor kell bevenni új szemet, én be is vettem egy újat egy másik csomagból. De mi van akkor, ha az első szem is felszívódott? Lehet ebből baj? Tarthatom ugyanúgy a 7napos szünetet? A dokimat sajnos nem tudom elérni, mert szabadságon van, szóval ezért kérdezek itt. Járt már valaki hasonlóan? Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 24. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nem baj. csak így 20 napig tart a csomagod tehát egy nappal korábban kell kezdeni a következő levelet mint ahogy kellett volna. én is ezt szedem és ha belenézel a csomagolásba akkor látod hogy mi kell tenni ha az utolsó héten kihagysz egy szemet és ugye ki fogsz hagyni mégpedig a 21. napit, mivel nem lesz.
2009. aug. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs leírva ha többet vettél be mi lehet??? Vérzés esetleg, semmi más. Uúgy kell szedni, mint eddig, minden előírást betartva.
2009. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1: Mivel másik csomagból vettem be így nem 20, hanem 21 szemből áll a csomagom, mert volt már egy megkezdet csomagom, és azt használom pótlócsomagnak, szóval ez enm megoldás számomra.


2: Nem találtam erre vonatkozó választ a tájékoztatóban, csak annyit, hogy esetleg hányás vagy hasmenés következhet be. De arra vonatkozólag, hogy akkor ugyanúgy szedjem tovább, 21 szem után 7nap szünet5, erre nem. Különben nem kérdezném.

2009. aug. 24. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!