Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló + antibiotikum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló + antibiotikum = késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja szedek fogamzásgátlót (zoely), eddig mindig megjött a menstruációm a 24. szem után, de ma már a 4. placebo tablettát fogom beszedni, de még nem történt semmi... Ez lehet azért, mert pár napja lebetegedtem és az orvos antibiotikumot írt fel? Az antibiotikumot hétfőn kezdtem el szedni, és pont akkor kellett volna megjönnie. Késhet az antibiotikum miatt a menstruációm? És azért késhet, ha az 5. levél 17. szemét kihagytam volna? Mert azt a 17. szemet egyáltalán nem vettem be később se. Terhes nem lehetek, legalább is szerintem kevés az esélye, mert azután több mint egy hétig gumival védekeztünk a párommal.
2012. dec. 20. 08:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum szedese fogamzasgatlo gyogyszerrel egyidejuleg nem baratok. Egyes esetekben az antibiotikum semlegesiti a fogamzasgatlot.

Egyebkent lehetseges h a betegseg miatt es az antibiotikum,meg h kiahagytal egy szemet es ezert kesik.

2012. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!