Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Feszül a mellem és erek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feszül a mellem és erek is megjelentek rajta! Lehet a fogamzásgátló tabi mellékhatása? (3 hónapja szedem)

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Talán picit nőni fognak a melleid.
2008. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Legalább nagyobb lesz a melled :-)
2008. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok! Amúgy tényleg nőtt az utóbbi időben (kb 1 kosárnyit).
2008. máj. 29. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

nonono:D csak sikerült idáig eljutnom, hogy erre a kérdésre válaszolok:P no képzeld nekem is megjelntek de tényleg olyna mintha erek lennének de úgy egész sok, én is tabit szedek, de alapból ilyne msotanában mert sokat nőtt...na, én nem nagyon foglalkoztam vele, erre anyám meglátja azt mondta azonnal csináljak vmit mert lehet h megmarad és tudod olyna lesz mint a trehességicsíkok, azok a fehér csíkok amíg pl comobn vannak egyeseknek meg ilyesmik.

No szval én minden este ilyen dörzsölős szivaccsal maszírozom a mellem, és miután végzek vele bekenem mandulaolajjal.

Én is ezt ajánlom neked, tudod hogy edzed a bőröd hogy ne nyúljon meg avgy hogy mondjam, hanem feszes legyen és nehogy így maradjon:P

rmeélem megfogadod a tanácsom:)

2008. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm és megfogadom a tanácsod ;)
2008. jún. 7. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!