Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátlónál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátlónál tapasztalatok?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok,nemreg irtafel nekem a nogyogyasz,es mar csak par nap es elkezdem szedni. jolenne tudni elore h milyen mellekhatasokra szamithatok,illetve milyen jo hatasokra :)
2012. dec. 11. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Betegtájékoztató? Meg tuti mondta a nőgyógyász is!
2012. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

beszelt rola,csak szeretnek szemelyes tapasztalatokrol olvasni :)

meg azt szeretnem tudni,hogy hanyadik szemtol ved biztosra? a nogyogyasz aztmondta ,hogy 2.szem utan...de en kicsit bizonytalan vagyok. nemkellene tobbet varni? 6napig tart a menstruaciom. a vegere mar ovszer nelkul lefekudhetek a baratommal?

2012. dec. 11. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:

a 2. szem után már biztosan hat? Az kemény! :D Olyat nem hallottam még! :D

Nem 2. levélre gondolt? mert 1 hónap után szokott biztosan hatni a legtöbb gyógyszer és az 1 levél egyhavi adag!

Azért okosan! :D

2012. dec. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2.SZEMET mondott. Te mar hasznaltad,hogy igy tudod?
2012. dec. 11. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem mert férfi ember vagyok! :D De barátnőm szed gyógyszert! Nem ilyet de neki 2. levéltől adott biztonságot. Vagyis egy hónap után.

Tudtommal nincs olyan gyógyszer ami a 2. szem után már hat.


Szerintem akkor brutális hormonmennyiség lenne, hogy belehalnál! :D

2012. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a tabletta 2 hét után elvileg teljes biztonságot nyújt, nőgyógyászok valamelyike inkább 3-at javasol, amúgy szerintem a te dokid is 2 hetet mondott és azt értetted félre :)

Amúgy mellék hatásoknál, ha hajlamos vagy migrénre, akkor számíthatsz rá, hogy mostantól gyakrabban lesz,és, hogy az elő 1 hónapban szinte végig fájni fog a fejed, az egyik barátnőmnek pedig pecsételő vérzése volt 1 hónapig. Egyéb nem nagyon van. Én kb 1 év szedés után elkezdtem hízni, nem tudom, hogy attól -e, de lehetséges, később váltottam, akkor visszaállt a súlyom is... de mondom, ez nem biztos, hogy a belara számlájára írható :)

2012. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ja, a jó részt kifelejtettem :)

gyorsabban fog nőni a hajad, meg csökkenti a pattanásokat :)

2012. dec. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi szépen :) biztos vagyok benne,hogy 2szemet mondott,de a biztonsag kedveert en is gondoltam arra,hogy kellene tobbet varni.

kicsit utanaolvastam a dolgoknak,es olyat is olvastam,hogy ha a menstruacio 1.napjatol kezdem szedni,akkor mindjart ved,de ha csak a 2.nap utan,akkor meg kell varni a 2 hetet vagy az elso level kiszedeset. mindenhol mast irnak :)

2012. dec. 11. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:
a 2 hetet mindenképp várd ki
2012. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Állandóan fájt a mellem, érzékeny volt, alig lehetett hozzáérni, nem kívántam a szexet, és rettentően ingerlékeny és idegbeteg lettem tőle.

Azóta váltottam, Yasminelle-t szedek, és semmi gond nincs :)

2012. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!