Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges, hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barcelona1899 kérdése:

Lehetséges, hogy teherbe esett? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok barátnőmmel első "együttlét" volt azért tettem idézőjelbe mert nem mondható annak. Volt előjáték stb, de kb 10 másodpercig volt bent neki és 3-4 lökés történt, ez idő alatt nem élveztem el ugye..de az előváladék talán?? szóval 2 éve mindig pontosan jön meg neki azt mondta 29-30-31-1 és most késik már két napot..szerintetek van okunk aggódni???
2012. dec. 3. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

még nem kell aggódni.

most a körmöd rágod, olyan ideges vagy, de kefélni meg jó volt, mi?

2012. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csak ő, de a én is teherbe estem ettől. Majd megyek holnap, hogy intézzük a gyerektartásit.
2012. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
segítőkész válaszokat légyszíves...nem vagyok ezekre kíváncsi és nem, nem vagyok olyan ideges:)
2012. dec. 3. 21:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondterhes az biztos...

Előváladékban is lehet spermium. Szoval ja.

2012. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi másfél éven keresztül kiszállásos módszerrel védekeztünk és nem történt semmi. Szóval sztem nem kell aggódni. Biztos azért késik, mert idegeskedik rajta. Ha én idegeskedek akkor nekem is késett anno.
2012. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell aggódni, de miért nem csináltok egy tesztet? (drogéria, pár száz forint) És akkor szépen megnyugodtok.
2012. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!