Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal gumival védekeztü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal gumival védekeztünk. Az együttlét után újabb behatolás ugyan nem történt, ám én még mozogtam a csupasz péniszén. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem került a csupasz farka a hüvelyedbe, akkor nem.
2009. aug. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha a csupasz péniszéről nem került váladék beléd ....
2009. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Istenem, én megértem, hogy ide kérdezni járnak az emberek.. de miért nem lehet egy kicsit gondolkozni?

ez nem konkrétan csak ide, hanem más kérdéshez is megy csak nem akarom mindenhova bemásolni...

2009. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utána már nem történt behatolás de te még mozogtál a csupasz péniszén? ezt nem értem... a kettő nem ugyanaz? tanulj már meg előbb fogalmazni.
2009. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a sperma beléd került, akkor igen.
2009. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mostmár te magad is rájöttél a válaszra...
2010. jan. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!