Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok megbízható óvszermárk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok megbízható óvszermárkákat mondani, és véleményt is róla?!

Figyelt kérdés
Mennyire biztonságos,és mennyibe kerül.
2012. nov. 24. 01:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Durex


Árat nem tudok, de mikor használtam gumit, mindig azt vettem és nálam 100%-os (persze 100%-os védekezés nincs, de nem lett terhes egyik lány sem)

2012. nov. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Masculcan tettszik a legjobban. Jóval olcsóbb a Durexnél és minőségben sem marad sokkal alább. Igazából nagyon jó a síkosítása is meg minden.. Csak ajánlani tudom!
2012. nov. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is Masculant ajánlanék. Nekem sokkal kényelmesebb, mint a Durex, és jobban is idomul. A Durex állandóan ráncosodik. A másik tippem, hogy vagy patikában vagy szexboltban vedd az óvszert, mert olcsóbb mint a Tesco és társai (a durex jelenleg 900 forintnál is több, és csak 3 darab), valamint sokkal jobbak vannak. Például van egy olyan márka, hogy London, amit szexboltban lehet(ett?) kapni darabra. Általában szexboltban lehet kapni darabra óvszert, ami szerintem nagyon praktikus és nem is drága, közben meg elég jó. Egyszer vettem egy tök jót, aminek fekete volt a színe, és igaziból még perverziónak is eléggé bejött, hogy éjfekete a farkam.
2012. nov. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy vedd neten, s nagyobb kiszerelésben még olcsóbb. Ha idomulás, akkor szerintem a makkrész alatt szűkített a legjobb ebben.

Véleményem szerint a Durex az árához képest nem ad semmi pluszt, anyagát tekintve sem kiemelkedően jó, a célnak, s a biztonságnak megfelelő, de erősen hype-olt termék.

2012. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kovács János Szal. válasza:

Masculan, azon beül is Masculan 1.


A biztonság elég érdekes kérdés, mert ha valaki a körmével megsérti, akkor lehet gond. De mit tehet erről az óvszer?


Ha mégis az óvszer lenne a hibás, akkor hogy lehet bizonyítani, hogy senki sem sértette meg ?

2012. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!