Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta beszedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta beszedése után lehet valami baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha vettem be esemény utáni tablettát, és egy-két napig rosszul voltam (szombatom volt), és még most sem jön meg, pedig már meg kellett volna lennie, meg érzékeny a mellem, és ritkán hányingerem is van, akkor az még mindig csak a tabletta hatása? Mert ezelőtt egy ilyen jellegű tablettát nem vettem be. Mostanában akarok menni nőgyógyászhoz, de félek. Ilyen, hogy gratulálok a babához, meg ilyen kommenteket mellőzzetek, legyetek oly szívesek.
2012. nov. 16. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, a tabletta válthat ki rosszul létet és akár be is lázasodhatsz tőle... de ugye mint tudjuk, a használati utasítást nem dísznek tették bele a dobozba!
2012. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én is 2 hete vettem be az Escapelle tablettát. Semmiféle mellékhatást nem tapasztaltam azóta. A betegtájékoztatóban foglaltakkal teljesen tisztában vagyok. 19-én kellene megjönnie, hasonló tüneteket érzek, mint Te. Ja és a "baleset" után 40 órával vettem be a tablettát.

Bízom bent, hogy Nálad is és Nálam is csak a tabletta tünetei és nem valami másé!

2012. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én is bízom benne...:/ de mondjuk nekem szombat este jött meg, de még mindig furcsa, hogy hányingerem van, meg minden...:/
2012. nov. 20. 11:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesom eseményutánni tabletta melelt lett terhes.Vegyél tesztett és megtudod mért vagy rosszul!
2012. nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én szeptember 10en valahanyadikán vettem be a gyógyszert és 15.én megjött utána megint megjött 26.-án...és azóta nem. Most vagyok 58napnál (terhesség kizárva, mert 2tesztet is megcsináltam a napokban és minde2ő negatív lett) de mégis furcsa érzésem van nem értem miért nem jött még nem.. :/
2012. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!