Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezhet, hogy az óvszeren...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy az óvszeren volt egy kicsi lyuk?

Figyelt kérdés
5 éve párkapcsolatban élek a barátommal, mindvégig tablettát szedtem, amit abbahagytam nem rég. Azóta óvszerrel védekezünk, előtte még sosem használtam. Óvszer nélkül sosem voltunk együtt, a kezünkkel sem nyúltunk ondós kézzel hozzám. Mindig odafigyeltünk mindenre, az óvszert is megnéztük, nem szakadt-e, előtte is, és utána is. Most mégis olyan tüneteim vannak, amik terhességre utalnak. Az lehetséges, hogy az óvszeren volt egy aprócska kis lyuk, amit nem vehettünk észre?
2012. nov. 15. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha, lett volna rajta, az több mint valószínű, hogy tovább szakad.
2012. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valahol volt valami "kísérlet" egy párról ahol egyiknek olyan betegsége volt ami nemi úton terjed a másiknak meg ugye nem.Miután ez kiderült csak is óvszerrel védekeztek de egyszer mégis elkapta az egyik fél a másiktól a betegséget.Ezért megvizsgálták az óvszert ami teljesen épnek tűnt mégis találtak mikroszkóp alatt apró lyukat(kat) amin a sperma átfértek ezek a baktériumok/sperma ... Úgyhogy előfordulhat bár eléggé kevés rá esély.Tesztet csinálj az a biztos ..
2012. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Áhh.

Mikor hagytad abba a tablettát? Jó eséllyel ez még annak az utóhatása, nem vagy terhes.

2012. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fél éve hagytam abba.
2012. nov. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!