Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha gumi nélkül szexelünk de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gumi nélkül szexelünk de nem élvez belém, mennyi az esély terhességre?

Figyelt kérdés
Már nem először csináltuk igy, ő szeretné mindig ezzel a módszerrel, mert hogy mégiscsak jobb érzés. (Tablettát nem fogok szedni ne ajánlja senki) De tényleg nagy esély van rá hogy igy is terhes lehetek? Ismertek olyat aki igy lett az?
2012. nov. 9. 15:22
 1/10 Valor válasza:
Az internet tele van az olyanokkal, akik szintén így csinálták, aztán terhesség lett belőle. Az előváladékban is lehet sperma, szóval mindenféle védekezés nélkül nagyon necces.
2012. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elég sokkal nő az esély!

Bár kezdőként én is gumi nélkül csináltam, és valóban nagyon jó volt (összehasonlítva a gumissal), de még egyszer nem szeretném átélni azt a parát, h terhes lett e vagy sem!

2012. nov. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Az előváladék nem minden esetben tartalmaz spermiumot. Annak az a feladata hogy a vizelet savas közegét semlegesítse amit a kis csintalan spermiumok nem tudnak elviselni, illetve hogy síkosítson. Teljesen máshonnan jön, máshol termelődik mint a sperma. Akkor lehet gáz hogy ha két menet között nem megy ki mondjuk pisilni és az előző élvezésből maradt még életképes egyed, mert akkor az előváladék "belemossa" a hüvelyedbe. Necces dolog nagyon, inkább ne próbálkozzatok vele... Tudom jobb úgy sokkal, meg ha elkap a hév kikapcsol az agy és belemész mindenbe, de ha kitisztul a fejed akkor jön a para.
2012. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy év alatt 30%. Az baromi sok.

És igen, rengeteg olyan nőt láttam már, aki emiatt ment kapartatni.

Talán nem kellene...legalább kombináljátok pharmatexszel, vagy barátkozzon meg a pasi a kotonnal. Nem olyan szörnyű az.

Egy abortusz rosszabb.

2012. nov. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
10%

Nem tudom,te és a párod hány évesek vagytok??

Egyáltalán minek védekezni,ha előbb vagy utóbb szülő lesz az ember???

Védekezés... Pfff. ..Sosem értettem!!

Én 21 vagyok,a párom pedig 32. :)

Amúgy én egyáltalán nem bánnám,ha a párom belémélvezne,-legyen az akármikor !!!-Mivel ő életem szerelme,és nagyon szeretem,-ja és tudtommal a szerelem nem arról szól,hogy védekezzünk,mert akkor az már nem igazi szerelem!!

És pl:.ha a párom egy nap azzal rukkolna elő,hogy ő belém akar élvezni,egyáltalán nem félnék,belemennék azon nyomban a dologba,-mivel én nem vagyok gyáva,mint egyesek!!;P

Ja,és mi már két éve vagyunk együtt,ebből már lassan egy éve együtt is lakunk,és amióta ismerjük egymást sose védekeztünk,se gumi,semmi,-natúrba nyomjuk,-mert ezek szerint a páromnak is tökkéletes így.,,,

Úgyhogy ezeken el lehet gondolkozni mindenkinek,remélem jó ultimátumot adtam!,,, :) ;P

NA PÁ.

Üdv:.Erika. *.*

2012. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
21-24 évesek vagyunk 2 év 7 hónapja együtt, de jelenleg nem lennénk felkészülve babára, leghamarabb 1 év múlva gondolnám úgy hogy megtartanám és örülnék neki, ha véletlenül összejönne.
2012. nov. 10. 12:43
 7/10 anonim válasza:
0%

Ja,és még vagy két fontos dolgot kihagytam!..;P

Először is azt nagyon jól teszed,ha nem szedsz fogamzásgátló tablettát,-én se szednék soha a büdös életbe,mert egy az,egyáltalán nem tesz jót,ha fiatal vagy,meg szerintem semmilyen korosztálynak!!..

És másodszor pedig minél jobban védekezel,annál jobban teherbe esel,úgyhogy vagy megszoksz,vagy megszöksz!!!;P

Fogadd meg a tanácsomat!

Ennyi.

Szia.

2012. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Aha,értem.Akkor fiatalok vagytok!De amúgy ezt tényleg neked kell eldöntened,hogy mikor akarsz szülővé válni,én csak leírtam az én szemszögemet,meg ezzel adtam tanácsot,és a többi már tényleg rajtad/rajtatok múlik!!

De sok sikert a továbbiakban!

2012. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

" leghamarabb 1 év múlva gondolnám úgy hogy megtartanám és örülnék neki, ha véletlenül összejönne."


Akkor talán nem kellene ezzel szórakozni csak azért hogy neki egy fél fokkal jobb legyen.

Mert bizony neked nem lesz olyan nagyon f.sza, ha abortuszra kell menni.

2012. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Értem én.

Viszont utószóként én soha nem mennék abortuszra !!! ;P

NA CSÁ.

2012. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!