Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, és szombaton vettem be az utolsó bogyót. Azóta még nem jött meg. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha egyáltalán nem is jön meg, vasárnap akkor is vegyem be az első tabit? Vagy csinálni kéne tesztet, vagy orvoshoz menni, vagy előfordul hogy kimarad és közben nincs semmi probléma?
2012. nov. 8. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális, ha még ma megjön. Ha holnap délutánig nem történik semmi, vegyél egy tesztet, és másnap reggel pisild le, mert a reggeli vizelet jobb a terhesség kimutatására. De, ha rendesen szedted a tablettát, akkor kizárt a terhesség.
2012. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Kizárt a terhesség. Kérlek. Nem kizárt. Valahány % mindig van rá.
2012. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első legfontosabb dolog: elolvasni és betartani a fog.gátló tabletta leírását!

Elvileg a 4. napon meg kéne jönnie- de ez függ attól, hogy mióta szedsz fogamzásgátló gyógyszert, szedsz-e mellette valami más gyógyszerkészítményt? Antibiotikumok sajnos gyengítik a gyógyszer hatását, így akár nem várt terhesség is kialakulhat.


A fogamzásgátló gyógyszer akkor a leghatékonyabb, ha mindent betartotok, ami a leírásban szerepel.


Nem vagyok orvos, de én a helyedben mindenképpen megkeresném a doktort, amennyiben nem jön meg holnap délelőttig a menstruációd.

2012. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem régóta szedem, ez a második hónap. Rendesen szedtem, mindent betartottam. Más gyógyszert nem szedek mellette. Köszönöm a válaszokat, szerencsére van egy tesztem, holnap akkor megcsinálom ha addig nem jön meg.
2012. nov. 8. 13:17
 5/9 anonim válasza:
Szurkolok h ne legyél terhes! Bár az a véleményem, h erre nagyon nagyon kicsi az esély, ha betartottál mindent. Írd meg az eredményt :)
2012. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az sem gond, ha kimarad 1 vérzés. DE azért mindenképp tesztelj, és ugyanúgy szedd tovább.

De ha még egy kimarad, akkor mindenképp menj el dokihoz és ne kezdd el a következő levelet!

2012. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szombaton vettem be az utolsót és ma reggel jött meg. Nálam mindig úgy van, hogy utolsó szem után 3-5 napon belül jön meg.
2012. nov. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még csak a második hónap akkor nem lehet ebből gond, ha kimarad, de ha a következő is, tényleg menj dokihoz. A tesztet is csináld meg, hogy megnyugodj.
2012. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi újság, megjött már azóta???
2012. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!