Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátlótól volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátlótól volt valakinek valamilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 23:59
1 2
 11/12 anonim válasza:
82%

Akinek gyereke lett, annak üzenem:

Az a TE hibád, nem a fogamzásgátlóé!!! Magadra vess, tuti, hogy vmit nem jól csináltál, pl vmi mást is bevettél, ami csökkentette a hatását, de nem tudsz róla, vagy hánytál, hasmenésed volt a bevétel után nem sokkal. Úgyhogy ne írd azt, hogy szar, csak azért, mert te nem megfelelően alkalmaztad!!

2012. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 julia.v válasza:

Szia!

Nekem a tájékoztatón szereplő mellékhatások közül több előjött. Pozitív is, negatív is.

Pozitívum, hogy a korábban elviselhetetlen menstruációs fájdalmaim jelentősen csökkentek, és az is feltűnt, hogy az állam alatt, ami volt néhány sötétebb szőrszál, az elmúlt.

A nőgyógyászom azt mondta, hogy elvileg az arcbőröm is szebb lesz majd; az nem következett be.

6 hónapja szedem. Az első negatív tünettel, amivel szembesültem, az a nemi vágy csökkenése volt, rögtön néhány nappal az első tablettát követően. Aztán 1-2 héten belül sorba jött a gyakori gyomor- és fejfájás, szédülés,hányinger; egyszer el is ájultam (az ezt megelőző 25 évben nem volt erre példa). Híztam is valamennyit, bár az nem feltétlenül a tabi hibája.

Sokáig nem esett le, hogy ez okozhatja, csak az egyik apropóján elővettem a leírást, és akkor szembesültem, hogy a többi is mind rajta van. Most sem vagyok benne biztos, hogy mindegyik a fogamzásgátlónak köszönhető. A héten beszedem az utolsó szemeket, és utána leállok vele. Később megírom, hogy elmúltak-e a tünetek.

2013. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!