Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez a második hét, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a második hét, hogy nem védekeztünk. Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
okt. 17-én múlt el. Rendesen szedtem a Mercilon fogamzásgátlót de ebben a hónapban nem lett időben kiváltva. A barátommal egyszer megszakítással védekeztünk, utána amikor együtt voltunk belém ment.
2012. okt. 31. 09:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor ambulancia? Nem csak privátban érhetők el orvosok... DE a nem lett időben kiváltva mondatotd tényleg érdekes. Egyeltalán el se kezdted szedni ebben a hónapban? Vagy csak 1 napot csúsztál vele? MErt azért nem mindegy a dolog. Ha egyeltalán nem szedted be mit gondoltál? Gumi miért nem jutott eszetekbe? Ha 1 szemet is 12 óránál több késéssel veszel be már az is kockázatot jelent. De ezzel tisztában kellett, hogy legyél, az orvos is elmondja jobb esetben, de a betegtájékoztatón is rajta van..
2012. okt. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Hát elég felelőtlen vagy, de gondolom ezt te is nagyon jól tudod. Esemény utáni tablettát legalább vettél be??! Bár az sem teljesen biztonságos, mert én itt vagyok :).
2012. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
az lenne még a kérdésem, hogy hétfőn két pecsételő vérzésem volt és azt hittem, hogy megjön de azóta semmi csak erőssebb ez a fehér folyás. Ez mit jelenthet?
2012. nov. 9. 15:25
 14/20 anonim válasza:
Azt hogy ha meg kellett volna jönnie aznap, akkor menj és vegyél terhességi tesztet és reggel csináld meg
2012. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
gratulálok...
2012. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Istenem annyira h*lye vagy, h az már fáj... Mi a f*szért kérdezgeted, h "ez jel?, ez azt jelenti?"? Húzz már nődokihoz, ha bizonytalan vagy, ne virtuálisan akard magad kivizsgáltatni velünk!!! Liba...
2012. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj normális válaszokat kértem és nem vagyok kíváncsi az ilyen idiótákra akik nem tudnak normálisan válaszolni. Nem tetszik valami? akkor minek írtál? sokkal normálisabb emberek vannak itt nem mint te..és már nem kell ideírni senkinek.
2012. nov. 11. 10:18
 18/20 anonim ***** válasza:
Fáj az igazság?! Sajnálom, de viseld el ha már ennyire ostobaságot csináltál! ;)
2012. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nem fáj:) csak rohadtul nem vagyok kíváncsi az ilyenekre..:)
2012. nov. 11. 17:26
 20/20 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de TE tettél fel ilyen kérdést, akkor pedig viseld el, hogy vannak akik megmondják az igazat. Ha ennyire nem vagy érett arra, hogy az igazságot felfogd, akkor szerintem arra sem, hogy szexelj bárkivel is még. Ha elkezdtél fogamzásgátlót szedni az egy komoly döntés, nem lehet csak így egyszer beszedem egyszer nem módon játszani vele, mert teljesen fel fog borulni a hormonrendszered. Ha máskor nem is, volt 7 szabad napod, hogy megvedd. Ha felíratni nem tudtad nőgyógyásszal, akkor mehettél volna a háziorvoshoz. Kiváltani meg akár éjszaka is lehet, csak max kicsit drágább a gyógyszertári ügyelet miatt. A plázák és hipermarketek idejében pedig alapból az ottani gyógyszertárak 9-ig is nyitva vannak. Szerintem ez egy buta kifogás, és most nagyon bánt az igazság. Felelőtlenül viselkedtetek mind a ketten. Viseljétek az esetleges következményeit.
2012. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!