Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma megyek óvszert venni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma megyek óvszert venni, durex love-osat szoktam venni, de mostanában nem láttam olyant a boltba, melyik durex óvszerek vannak ugyan abban a méretben? Vagy a közeli méretben?

Figyelt kérdés
és mit mondjak én nagyon parázok az ilyen óvszer vásárlástól xD bemegyek a boltba és mondom h 2 doboz durex love-os óvszer kérek?
2012. okt. 30. 09:54
 1/7 anonim ***** válasza:
sok boltban nem kell mondani csak annyit, hogy jónapot és lerakod az óvszert!ha meg nem ilyen a bolt akkor kéred amilyen kell ha nincs akkor megkérdezed h milyenek vannak.ennyi!
2012. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ahaa, hát itt kérni kell, csak én azé is parázok mert 14 vagyok xD :D
2012. okt. 30. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb nagyobb supermarket/hipermarketben (tesco,spar,match stb.) pénztárnál a futószalag melletti felső polcokon szoktak lenni.Oda állsz egy olyanhoz ahol nincsenek sokan(talán kevésbé feltűnő ha veszel pár más dolgot is) és szépen leveszel egy szimpatikusat majd fapofával,mintha legtermészetesebb dolog lenne az életben kifizeted.Remélem segítettem.. :D 18/F
2012. okt. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát természetes dolog a gumi vétel :) inkább védekezzünk, minthogy bármi baj legyen :)
2012. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze van aki nem védekezik, de az lőjje le magát ha "még időben kiveszem" dologgal él nemi életet
2012. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na megvettem vettem kettő dobozzal is, hát ez nem super market meg stb. mert ebbe a faluba nincs olyan, bementem a boltba, vettem pár csokit, meg levettem a polcról 2 doboz óvszert, és mintha nem is tudnék róla h a kosaramban koton van, kifizettem és kisétáltam, a pénztáros sem vigyorgott, az is fapofával beütötte az árát :D
2012. okt. 30. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
nah ennyi, no para ;)
2012. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!