Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Három napja múlt el a vérzésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három napja múlt el a vérzésem és tegnap együtt voltam a barátommal. Nem feküdtünk le, de meztelenek voltunk és rámfeküdt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
félek, h a nemi szerve pont a hüvelyemhez ért. Nem helyezte be még egy kicsit sem, mert azt biztos éreztem volna mivel még szűz vagyok...és nem is ment el előtte, de az előnedv rajta volt. Ugye ettől nem lehetek terhes? Vagy nagyon kicsi rá az esély. Mert ahogy kiszámoltam most legkevesebb az eséle, h peteérésem lenne.
2009. aug. 9. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetsz terhes, mivel még szűz vagy. De ha már nem lennél az, akkor sem lenne gond, mert nem volt benned, másrészt a vérzés után három nappal még nem vagy fogamzóképes.
2009. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jéééééééééé,könyörgöm, figyeljetek oda biológia órán! Nézd, nem rosszból mondom, de ha már ott tartasz, hogy szex vagy meztelenek vagytok, akkor már illene tudni azt, mitől esel teherbe. Mert oké, ha olyat kérdezel, hogy pl. szedsz gyógyszert, de volt valami gáz, és hogy teherbe eshettél-e. De így????????????

Nem lehetsz, nyugi!!!!

2009. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nagyon megijedtem, de így már nyugodt vagyok :)

2009. aug. 9. 14:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

tuti,hogy nem vagy terhes,én csak azt nem értem,hogy a peteérésed ki tudod számolni,azt viszont nem tudod,hogy hogyan lesz a kisbaba?

Mindenesetre megnyugodhatsz... :-D

2009. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló! "nem lehetsz terhes, mert még szűz vagy". Baromság. Azt hiszed h a szűzhártya felfogja a spermiumokat? ugyanúgy lehet terhes.
2009. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha nem helyezte be, akkor is lehetek terhes? mert éppen hogy csak hozzámért.
2009. aug. 9. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod h peteéréskor a legnagyobb az esélye, és mikor a legkisebb, akkor azzal is tisztába lehetnél h a spermiumok nem olyanok h felmásznak a hüvelybe. Ahhoz h terhes légy közösülni kell! Persze más esetbe is lehet gond, spermás ujj stb. De ilyentől nem.
2009. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nemhiszem h terhes vagy, de azért fiygeljetek oda :)


OFF: nemtudom minek kell lehordani mindenkit, nem véletlenül tette fel a kérdést, valószinűleg azért mert nem tudta rá a választ...ezért nem kell lehordani,nem mindenki tudhat midnent, van aki okosabb van aki nem Ezt utálom...minek kell lehordani a másikat... nemkell válaszolni nemkötelez rá senki. Csak biztos akart benne lenni és ennyi, attól figyelhetett biosz órán

2009. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
elsőnek ment (elöbbi voltam)
2009. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!