Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első alkalomnál is ajánlott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első alkalomnál is ajánlott fogamzásgátlókat szedni? és honnan állapítom meg, hogy nekem milyen kell?

Figyelt kérdés
úgyérzem nemsokára fogom elveszteni a szüzességem a barátommal akit mellesleg nagyon szeretek...igazából erről a szüleimmel nem nagyon tudok beszélni, nemtudom megkérni az anyámat, hogy vigyen el nőgyógyászhoz vagy hasonló, ezért gondoltam ide fordulok segítségért...szerintetek az első alkalomnál is fontos, hogy a lány szedjen fogamzásgátlót? és honnan tudom hogy nekem milyen kell? (persze a gumi használlata nem kérdés, de akkoris szeretném ha nem kéne emiatt izguljak)
2012. okt. 22. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
orvos allapitja meg.. nem te....
2012. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem vagy tisztába a védekezéssel, akk még mindenképp várj ezzel. ink olvass utána a dolgoknak.
2012. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Elmessz nogyogyaszhoz, kivizsgal, felir egy fogamzasgatlot, megmondja h hanyadik tabletta utan vagy vedett ( van olyan is amelyik a 15dik utan, mar megved a nemkivant terhessegtol), pontosan mindennap ugyanabban az oraban, lehetoleg percben is beszeded. A szedeset akkor kezded el amelyik nap megjon a verzesed.
2012. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az óvszer tökéletesen elég, nem kell mellé tabletta. Sőt, én már 7 éve élek nemi életet, mégis csak óvszerrel védekezek...

A kérdésedből ítélve amúgy is elég fiatal vagy, nem biztos, hogy jó ötlet a fogamzásgátló.

Egyébként meg nem te döntöd el, hanem az orvos, ugyanis recept nélkül nem lehet kapni...

2012. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!