Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól lehet óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet óvszert venni? Honnan tudom hogy milyen kell?

Figyelt kérdés
A méreteket majd a késöbbiekben leírom, szerintetek melyik a legjobb óvszer? és milyet vegyek? hány éves kortól adják oda?

2012. okt. 22. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bárhol (Rossmann, DM, patika) bárki vehet óvszert. A legjobb a Durex.
2012. okt. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és a méretet honnan lehet tudni?
2012. okt. 22. 14:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Most kapaszkodj, különben hanyatt fogsz esni: rá van írva!!!

Durva, mi...:O

2012. okt. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de most vegyek mindegyikből egyet hogy megtudjam melyik is jó az enyémre? valahogy csak letudom nézni a farkamról nem?
2012. okt. 22. 14:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Átmérő (=névleges vastagság) és hossz.

Milliméterben feltüntetve.


Az előbbit mindig megadják, az utóbbit többnyire csak az extra nagy termékeken, de ha nincs átlagosnál nagyobb méreted, ezzel ne foglalkozz.


Elég a vastagság.


Mérd meg a kerületed, majd számold ki belőle az átmérőt!


A termékeken lévő adat, ún. maximum, maximum akkora szerszámra megy fel.

2012. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy kell kiszámolni?:/:DDDDD
2012. okt. 22. 18:42
 7/12 anonim ***** válasza:

megméred a kerületét (felállítod, és mérőszalaggal körbeméred, mint egy derékbőséget vagy akármit, tehát körbeveszed rajta) és ezt a számot elosztod 'pi'-vel (3,14)

Így megkapod az átmérőjét. Ezt az adatot találod az óvszer dobozán, de nem mindig reális ez, tapasztalatom szerint. Olyan, mint a kínai cipők méretezése...

2012. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bár már leírták a képletet, én azt mondom:

ha még ennyit se tudsz, ne szexelj!


Mikor tanítják a kör kerületét, területét? Biztos, hogy általános iskolai tanagyag. Úgy 6. osztály lehet?


14 alatt pedig ne szexelj! És akkor se, ha az értelmi képességeid vannak 14 alatt.

2012. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
több vagyok mint 14 de én is felejtek mint atöbbi ember gondolom.. nem kell szidni..
2012. okt. 22. 20:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Ok tehát 15
2012. nov. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!