Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátló megoldáso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátló megoldások vannak, amik egyáltalán nem hormonálisak (és mégis biztonságosak)?

Figyelt kérdés
Olyan dologra gondolok,ami egyáltalán nem tartalmaz semmi hormont(úgyértve,hogy nincs bekenve semmi hormontartalmú krémmel).A különböző kenőcsökről,krémekről,pesszáriumról már hallottam,ezekről mi a véleményetek(főként az utóbbiról,könnyen "el lehet rontani" a felhelyezést,mennyire biztonságos?)?Van köztetek olyan,aki ezek segítségével védekezik?
2009. aug. 7. 15:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Előre is köszi a válaszokat ;))
2009. aug. 7. 15:48
 2/10 anonim ***** válasza:

óvszer. a nem hormonálisok közül az a legbiztonságosabb.

Vannak különböző krémek, kúpok-pharmatex, ezek a hüvelyben ölik meg a hímivarsejteket, de azért ezek hatékonysága elmarad az óvszerétől.

Akkor van ugye amit írtál, a pesszárium. Soha nem használtam, én nem bíznék benne, szerintem könnyen elmozdulhat, de interneten sok helyen tudsz róla olvasni, csak írd be keresőbe.

Fontos, hogy mindig védekezzetek valahogy, de mondom, véleményem szerint a hormonmentesek közül az óvszer a legjobb. Nem cska a terhesség ellen véd meg, hanem esetleg betegségek ellen is, és nincs vele macera hogy kifolyik (pl a krémek), hipphopp fel lehet tenni.

2009. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
anyum mikor szűlt volt mellette egy nő, aki spirál mellett lett terhes. el lehet rontani és lehet nem jó mindenkinek. és ha fiatal vagy nem kaphatsz még. de ott az óvszer is. a hüvelykúp nem tudom hormonális e, ebben nem vok jártas:)
2009. aug. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az óvszer az, ami garantáltan hormonmentes és biztonságos is.
2009. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
óvszer. a többi egyáltalán nem biztonságos, simán teherbe lehet esni mellettük.
2009. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek

Igazából már több mint 1éve vagyunk együtt a párommal és mindíg óvszerrel védekezünk,el szeretnénk végre hagyni,mert ugye így mégsem az igazi,de csak ha találnánk a tablettán kívül(amit nem szedhetek) vmi hasonlóan biztonságos megoldást.

2009. aug. 7. 18:30
 7/10 A kérdező kommentje:
egyébként 20éves vagyok
2009. aug. 7. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:

tablettát a hormon miatt nem, vagy más oka van?

Csak azért kérdem, mert van a Nuvaring, kérdezd meg a nőgyógyászt hogy nem-e azt lehetne, az is hormonos, de nagyon pici hormontartalma van.

Hátha

2009. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen,hormon miatt.de azért köszi,megkérdezem majd.
2009. aug. 7. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
gumi. csak ez.
2009. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!