Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eggyel kevesebb fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyel kevesebb fogamzásgátló gyógyszert szedtem be. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Utánna megjött de mégis lehet belőle baj?? 7napos szünetet megtartottam és azóta rendesen szedem, csak a 21 szem helyett először 20at vettem be mert egy kiesett a táskámba.
2008. máj. 19. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Valószínű, ha megjött, akkor nincs baj:) A hiányzó szemet mindig pótolni kell, mert egy szem kihagyása miatt is lehet baj.
2008. máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megtaláltam azt az egy szemet a táskámba de akkor most hogy vegyem be mikor?Mert nekem 3szinű a gyóygszerem és az uccsó fázisból maradt ki!Akkor vegyem be azzal a levéllel amit most szedek még plusszba?vagy akkor azt már hagyjam és szedjem mostmár rendesen?
2008. máj. 19. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Most már akkor szedd rendesen tovább:) Azt az egy szemet már hagyhatod. De legközelebb jobban figyelj oda, hogy tényleg bevegyed az összes szemet!
2008. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig kell pótolni a kimaradt szemet! Minden gyógyszernek a tájékoztatójában le van írva!


Szerintem nem lehet baj, főleg ha meg is jött rendesen. Az az elmaradt szemet pedig ne pótold ehhez a levélhez, amit most szedsz, mert 3 fázisúnál nem lehet kavargatni a különböző színű bogyókat!

2008. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké!Köszi szépen a válaszokat!
2008. máj. 19. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!