Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a barátnőmmel megszakított...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmmel megszakított közösüléssel szeretkezünk mennyi rá az esély hogy teherbe esik?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ. Az előnedvben is van sperma...
2008. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Attól függ, beleélveztél-e illetve hogy előnedv nem kerülhetett-e be. Viszont nem értem, miért nem tudtok felhúzni egy kotont.
2008. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs sok esély rá, de lehet a barátnőd terhes. Megszakitott közösülés nem megfelelő védekezés. Hidd el rengeteg ember esett teherbe így...
2008. máj. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha tudjátok, hogy teherbe lehet esni, miért nem védekeztek. Baromira felelőtlen dolog. Állítólag nem túl nagy, de egyetlen hímivarsejt kell csak hozzá...
2008. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Sok függ az időponttól is. Ha a naptárat is figyelembe veszitek (terméketlen időszakban), akkor 2-3%. Ha termékenyben, akkor rossz hírem van: 15-20%.

-G-

2008. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem nagyon esélyes, de megeshet. Mi a párommal 2 évig így "védekeztünk", mert konkrétan nem akartunk babát, de azt se bántuk volna, ha mégis lesz. Végül így lettem terhes, pedig mindig kivette hamarabb. :) Azóta már fél éves a nagyfiú :D
2008. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így lettem terhes.Jó hülye voltam, ha nem akartok babát inkább védekezzetek!
2008. máj. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
72%

nem elég Egyetlen hímivarsejt, aki tanult bioszt az tudja, h több kell, szegény egyedül nem képes átfúrni a petesejt falát, sok kell hozzá és jó helyen kell lennie, jó időben. ha ennyire paráztok, huzzatok egy gumit, a fijuk nem szeretik persze, de a gyerekeket sem nemigaz?

szal választani kell. balesetek mindig lehetnek, nincs olyan h 0% esély van rá.

2008. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos van...érdemesebb mellette mással is védekezni.
2008. máj. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A megszakított közösülés nem védekezési módszer!!! Sajnos nagyon nagy rá az esély, hogy teherbeesik! 1 sperma is elég egy babaához!!!
2008. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!