Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, fiúk ti milyen márkájú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk ti milyen márkájú óvszert használtok, melyik márka jött be? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
nekünk a Durex, 19 l
2012. okt. 3. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:

milyen durex ez összefoglaló név olyan mint hogy hölgy...

am nem tom még nem próbáltam de tartalékban mindíg van durex

2012. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Durex a lila belőle :D
2012. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Sokféle ki lett próbálva, de végül a Masculan, lila színű. Miért? Mert ugyan az mint az összes többi, csak nem 3db-ot veszel 700Ft-ért, hanem 10darabot 900-ért xD
2012. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem viccen kívül a durex xl jött be a legjobban. Még a durex love is jó volt egy időben, csak aztán rágörcsöltem mert egyre jobban szorított, és fájdalmas volt felhúzni.
2012. okt. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyéni okok miatt Mysize-ot. Na az bírja a gyűrődést, és nagyon kényelmes. Mivel óvszer, ezért alapból tompít, szóval lehet vele brillírozni. Csak ajánlani tudom. 52-től 70-ig asszem 2mm-ként minden méretben van. A durex, rako, Masculan ált 52-54-es.
2012. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Masculan mikor melyik változata


Sok félét próbáltunk már, de rájöttünk, hogy vannak olcsóbbak is mint a durex és hasonlóak.

Ugyanis nem mindegy, hogy 10 db-ért fizetek majdnem 3-4 ezret vagy 1700-1900-at


Sokan elfelejtik, hogy minőségre ugyan olyan minden. Meg lehet kérdezni, hozzá értő szakembereket nyugodtan



18/L

2012. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Durexet nem csak abc-ben lehet venni, lehet nagy tételben áruházaktól rendelni, úgy olcsó...
2012. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én érzem a különbséget. Bár sajna a Mysize 3000Ft és 10db. 23F
2012. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!