Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót váltottam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót váltottam és nem védekeztünk. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Zoely-ről váltottam Diane tablettára már az első levél után mert iszonyú fejfájásom volt tőle. Elötte nem szedtem semmiféle fogamzásgátlót a Zoely volt az első..úgy váltottam ahogy az a papírra rá volt írva de kb a ciklusom közepén mert a Zoely-től nagyon megzavarodott a menstruációm.. nőgyógyásszal nem beszétem csak irattam a háziorvossal egy receptet és kiváltottam. Nagyon félek mert többször voltunk együtt azóta a párommal. Kérlek titeket segítsetek nagyon fontos lenne, Előre is köszönöm szépen.
2012. szept. 23. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem ismerem egyáltalán az első fog.gátlót, hogy van írva a tájékoztatóba mikortól hat ?

Azért jobb lett volna inkább nődokihoz menni , csinálj egy tesztet aktus után két héttel a biztonság kedvéért ! És szerintem beszélj egy nődival, mert így találomra feliratni csak egy fogamzásgátlót mert a másik nem jó ... hát nem valami szerencsés. Egyébként én mercilon-t szedtem évekig és semmi bajom nem volt tőle .

2012. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elsőre az van irva hogy az első szemtől hat. A másodkra is az van irva hogy ha rendesen váltok nem lesz semmi baj..de mégis félek..nőgyógyásznál voltam az első fogamzásgátlóm feliratása előtt de a második sürgősen kellett ezért nem mentem el..de már megbántam
2012. szept. 23. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:

én nem akarok bele szólni, meg ugye orvos sem vagyok, de a diane az a diane 35 ? Mert én arról azt tudom, hogy nem szabad sokáig szedni , nagyon erős , jó viszont problémás bőrre ... az oldalon is sok ilyet olvastam róla . Én mindenképp gyenge hormontartalmú után néznék , és ennek a diane-nak is utána kérdeznék alaposan ! Ha rendesen váltottál ahogy a tájékoztatóban van, akkor nem lesz gond.

Az első előtt legalább egy vérvétel volt ?

2012. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát elég pattanásos a bőröm ezért szedem ezt a tablettát. Az egyik barátnőm ajánlotta azt mondta neki bevált..tisztában vagyok vele hogy nagyon erős nem azt mondta neki is az orvosa hogy 2-4 évnél nem szabasd tovább szedni..Az első tablettám elkezdése előtt mindenféle vizsgálatot csináltak..vérvétel rákszűrés..alapvetően felelősség teljesek vagyunk csak gyorsan szükség volt a másik gyógyszerre mert nem tudtam volna még egy hónapot kibírni azzal a fejfájással..és csak később kezdtem el gondolkozni azon hogy mi van ha teherbe eshettem..még mindig nagyon izgulok
2012. szept. 23. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy sokkal rövidebb ideig szabad csak szedni, fél egy év , de orvos biztos jobban tudja !

Csinálj majd egy tesztet és ámen, már most úgy sem tudsz mást csinálni :O

2012. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben mindenképpen csinálok..remélem nem lesz semmi baj és köszönöm a kommenteket.:)
2012. szept. 23. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!