Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet, hogy hülye kérdés de a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hülye kérdés de a Nuvaring hüvelygyűrű a szex idején is benn van? Vagy ki kell venni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Maximm 2-3órára ki szabad venni,de egyébként 3 hétig folyamatosan fel van helyezve.
2012. szept. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ha naponta többet szexelünk? :O
2012. szept. 22. 22:27
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Napi három órára ki lehet venni, ha zavar, de én azt javaslom, próbáljátok ki, hogy zavar-e, mert mi egyáltalán nem érezzük szex közben, pedig már elég sok pózban kipróbáltuk. Illetve én néha érzem, legalábbis azt hiszem, azt érzem, de egyáltalán nem zavaró.

Szóval nálunk bent van folyamatosan. :)

2012. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Összesen 3 órára lehet kivenni, tehát ha többször szexeltek, akkor osszátok be úgy, hogy beleférjen a 3 órába. :) (De mondom, próbáljátok ki, hogy egyáltalán zavar-e!)
2012. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Félnék, hogy kiesik. :/ És mellette belém élvezhet a barátom?
2012. szept. 22. 22:28
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2012. szept. 22. 22:29
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem esik az ki! Kivenni sem olyan egyszerű... (visszahelyezni könnyebb). :) Én örülök, hogy a barátom azt mondta, nem zavarja, mert iszonyú macera lenne ki-be rakosgatni, akkor már inkább tablettáznék szerintem, ha folyton ki kéne venni a szexhez...

Persze, hogy beléd élvezhet, az a lényege. :)

2012. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hú nagyon köszönöm! :)
2012. szept. 22. 22:45
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

Igazából semmit se érezni, de ha kezeskedik, akkor elérheti. Nem véletlenül akkora az a gyűrű :P

Ha letelt az első ideje, ajándékozd neki! :P

2012. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első 1-2 alkalommal érezte a párom, de azóta egyszer sem. Egyikünk sem érzi, pedig sok pózban szoktuk csinálni. :P

3 év Nuvaringezés alatt 2x volt olyan, hogy szex végén, amikor a párom kivette a péniszét, jött vele a gyűrű is. A makkján volt.

De semmi gáz, lemosom, visszateszem, ennyi. :)

2012. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!