Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fogamzásgátlót kezdett el szedni pontosan nem tudom milyen de van egy kis baj,2hete már megvan neki de csak egy picit lehet szexelni így?

Figyelt kérdés
kicsit undinak hangzik tudom de 2hete nem voltunk együtt ő is nagyon kivan megénis , vagy esetleg felejtsük el az egészet . Szerintem eléggé undi dolog az egész de nem tudom mi tévő legyek. Holnap este jön ugye de lehet addigra elmúlik neki .

2012. szept. 20. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Undi? :D


Na jó nem szenyózok, lehet, de sztem használjatok óvszert a tuti kedvéért.

2012. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem speciel taszít a menstruáció alatti szex,de nem tilos,viszont ha két hete vérzik,orvoshoz kéne menni.
2012. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!