Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség jelei lehetnek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség jelei lehetnek? Érdemes tesztet vennem?

Figyelt kérdés

A 4. levél fogamzásgátlómat szedem jelenleg, az előző levél közepénél jártam amikor a bevételt követőleg 3 órával hánytam de nem vettem be új tablettát. Úgy hallottam ennyi idő alatt a legtöbb esetben felszívódik a tabletta, és utána meg is jött rendesen a vérzésem. ezután és előtte sem történt semmilyen baleset.


Mostanában azonban észrevettem magamon pár tünetet amik kicsit aggasztanak.. Megduzzadtak a melleim, nem érzékenyek és nem fájnak erre azonban csak a vérzés előtt szoktam hajlamos lenni. A folyásom is nagy mennyiségű lett az elmúlt pár napban, színtelen és nagyon folyós, ez egyáltalán nem szokott jellemző lenni.. Emelett nagyon érzékeny és ingerlékeny vagyok mostanában és a fejem is fájdogált néha..


Szerintetek lehet más oka, egyáltalán jellemzőek ezek a terhesség korai szakaszában? (4 héten belül)


köszi a válaszokat..


2012. szept. 16. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a fogamzásgátló mellékhatásai.

Nem ártana elolvasni azt a krva papírt ami benne van.

2012. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez is benne van a pakliban, de lehetséges, hogy ezek idáig nem jelentkeztek, csak most?
2012. szept. 16. 01:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm. 3 óra nem biztos, hogy elég a felszívódáshoz, én 4-5-öt javasoltam volna.


Nem drága egy teszt, jobb mint az aggódás.

2012. szept. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!