Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszert adhatnak 18 éven...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mészáros Benjamin kérdése:

Óvszert adhatnak 18 éven alulinak az elárusíttók?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre köszönöm :D

2012. szept. 13. 11:09
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
100%

igen!


senki sem akarja hogy a kis fiatalok véletlenül összehozzanak egy gyereket!

2012. szept. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2012. szept. 13. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak alkoholt és dohányárut nem adnak, de azt kis kijátszod ugye, Te kis zsivány!?!
2012. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, óvszert vehetnek, DE semmi más szexuális dolgot nem, pl. síkosító...
2012. szept. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen 14 év fölött, ha kekeckedik akkor panaszkönyv. De valóban csak óvszert
2012. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

síkosítót miért ne lehetne venni? ez hülyeség... szexshopba nem igazán lehet menni segédeszközökért, de ha már kinézel 18nak a kutya nem fogja elkérni...


a kérdésre válaszolva meg: igen, azzal igen sok terhes tizenéves lenne, ha 18 alatt nem lehetne óvszert venni... nem lenne valami okos döntés

2012. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, a törvény szerint 18 év alatt csak óvszert adhatnak ki...szexuális segédeszközt nem, és a síkosítót is oda sorolják be. Ez általában ki is van írva...
2012. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél gumit automatából. Ott a kutya se fog rád nézni, és megkérdezni a korodat..
2012. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elárusítók eladják, mert kell nekik a pénz. Te is hány éves lehetsz, atya ég. Elárusítók. Bővült a szókincsem.
2012. szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,és a közvetlen utánnam kommentelőnek mondom hogy se nem cigizek se nem fogyasztok alkoholt,mer szerintem fölösleges és csak úgyis rongálja a szervezetet.Az apum is ezt a, ,,törvényt,, követi és szerintem ez az oka hogy egyiket se kivánom.Sőt a cigit még ki se próbáltam.Na de most már elég nem akarok itt papolni ezért megköszönöm a kommenteket :D
2012. szept. 15. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!