Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha szedem a lindynette20at és védekeztünk?

Figyelt kérdés

először is egy 18éves lány vagyok,elkezdtem szedni a lindynette20-at és már a második levélnél járok,még 10szem van vissza.a barátommal a menzeszem végén volt egy együttlétünk amikor bennem ment el,és volt elötte is egy ilyen,bár akkor már gumit is használtunk.szerinte mindent megtettünk hogy ne legyen baj,de én mégis aggódom!!

tudom hogy védve lehettem,vagyis remélem,de eléggé meg vagyok fázva és lehet hogy felfáztam mert fájnak a petefészkeim.azt mondta lehet tünet az erek megjelenése,mellfeszülés,hányinger....nos nekem ezelött is mindig hányingerem volt,és volt hogy szédültem,és félek hogy gond lehet..szerintetek?

még van vissza 10szemem,várjam meg amíg megjön??

mert a tesztek minden 6.-7.-e hamis választ ad...

ne adjatok rossz hírt:)mert eléggé olyan családból vagyok ahonnan lehet nem lenne túl jó ha mégis baj lenne...hamár ha minden szemet beszedtem és védekeztünk nem kellene gondnak lennie.


2008. máj. 15. 07:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen feleslegesen aggódsz! A tablettád véd, nem kell védekezni óvszerrel mellette! Biztos, hogy nem vagy terhes!!! Bízz meg a tablettában! De ha ilyen tüneteid vannak, akkor lehet egy másikra kellene váltani, amitől nem szédülsz és nincs hányingered. Felesleges terhességi tesztet venned, mert:

--nem vagy terhes

--csak az elmaradt mensi után érdemes

2008. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!