Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elhagytam a fogamzásgátlóm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a fogamzásgátlóm?

Figyelt kérdés
csak hétfőn tudok elmenni feliratni újat, de már holnap el kéne kezdenem a következő levelet, szerintetek nagy baj ha pár nappal később kezdem?

2012. szept. 6. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Így nem leszel védett a következő hónapban és ha a szünet alatt szexeltél, akkor teherbe is eshetsz.
2012. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem leszek védett a következő hónapban? a tájékoztatóban van valami olyasmi, hogy a hetedik naptl van a védettség ha szeded
2012. szept. 6. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Agyfaszt kapok az ilyen nőktől! Pontosan kell szedni! Nem véletlenül kell minden nap ugyanabban az időben bevenni, figyelni a felszívódásra, a gyógyszerekre, teákra...
2012. szept. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két hétig kell vigyázni utána már védett vagy ismét de lehet pecsételő vérzésed mert megkeveredhet a hormonrendszered. Nem biztos hogy igy lesz de számits rá.
2012. szept. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 , én is tisztában vagyok vele hogy pontosan kell szedni, nem direkt hagytam el. nekem is jobb lenne ha nem kéne ezen aggódni, elhiheted
2012. szept. 7. 08:20
 6/7 anonim ***** válasza:
hasznáálj gumit!!!!!
2012. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a konkrét típustól függ amit szedsz szerintem, de én egy hónapig tuti h használnék gumit. Olcsóbb mint a gyerek, tudod.



Am én így csináltam, ajánlom neked is a továbbiakra:


Vettm egy 3 havi adagot, az egyiket szétvágtam 3 részre, egy kisebb (3-5 szem) darab volt a pénztárcámban fixen, a maradékot elfeleztem, fele otthon volt (több mint egy hétre elég) a másik fele pedig a koleszban. A másik 2 levéllel szedtem be, és amikor a 2. levél fogyott, akkor irattam a következő adagot, így ha elhagytam/otthonhagytam is mindig időben volt tartalék, pl ha mégiscsak másnál aludtam egy estét akkor is ott volt a pénztárcában, meg ha elfelejtettem hazavinni/visszahozni akkor is ott volt fixen a szobámban. Ha nem vagy kolis, akkor tarts pl a barátodnál párat.


20l

2012. szept. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!